Обернути перемогу гостей на технічну поразку: Федерація футболу Люксембургу поскаржиться на Україну в УЄФА

Федерація футболу Люксембургу подасть протест на участь форварда збірної України натуралізованого бразильця у матчі відбору на Євро-2020. ФФУ відкидає аргументи сторони, що програла матч

Жуніор Мораес. Світлина ФК "Шахтар"

Федерація футболу Люксембургу подасть протест в УЄФА на участь форварда збірної України Жуніора Мораеса в очній зустрічі збірних в матчі відбору Євро-2020, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Трибуна". Президент Федерації футболу Люксембургу Пол Філіп підтвердив цю інформацію. "Протягом вівторка ми оформимо і направимо протест", - сказав Філіп.

Раніше повідомлялося, що і керівництво збірної Португалії може подати протест з цього ж приводу. Португальське видання Mais Futebol розповсюдило інформацію, що натуралізація Мораеса була проведена не за встановленими правилами ФІФА. А конкретно - претензія стосувалася недотримання пункту про постійне проживання на території України протягом п'яти років після досягнення 18-річного віку.
Генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький відповів на це так: "Ми досліджували ситуацію навколо натуралізації Мораеса. Немає сумніву, що процедуру натуралізації порушено не було. Були дотримані всі позиції закону України" Про громадянство України ". Жуніором Мораесом не було порушено відповідної норми перебування в країні , встановленої ЗУ "Про громадянство" і податковим кодексом. Друге. ФІФА, при визначенні достатності терміну постійного проживання в країні, посилається на національне законодавство ".
Потім ведучий "Циганик Live" Ігор Циганик повідомив, що скарг в УЄФА поки не надходило. "На 17:00 за київським часом жодної скарги в УЄФА немає. Це точно можна сказати. Від Португалії її вже і не буде на 99,99%, тому що скаргу можна подавати протягом 24 годин після матчу. Люксембург зараз роздумує над подачею скарги", - зазначив спортивний журналіст.

"Міністр повинен боятися гніву Божого": Митрополит Павло "Мерседес" відмовився покидати корпуси Києво-Печерської Лаври (відео)

субота, 25 березень 2023, 21:28

На тлі виселення ченців із Києво-Печерської Лаври митрополит Павло заявив, що відмовляється залишати один із корпусів храму. Він накинувся на міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та закликав його "боятися гніву Божого...

До компенсації бояться не дожити: Подружжя, яке пам’ятає Другу світову, втратили житло і все майно через росіян (фото)

субота, 25 березень 2023, 20:42

Унаслідок атаки на Запоріжжя повністю вигоріла квартира подружжя Гаврилових. Люди мешкали в квартирі 37 років і тепер не впевнені, чи вистачить життя дочекатися компенсацій від держави. Раїса Іванівна та Віталій Петрович з сумом дивляться на те, що зал...