Одеські байкери в центрі Черкас всім кодлом відходили битами молоду пару і розгромили їх машину: Поліція не втручалась (відео)

Байкери з Одеси, які здійснюють щорічний захід "Мотопробіг Єдність України", напали на молоду пару у центрі міста Черкаси, повідомляють Патріоти України з посиланням на телеграм-канал "Х"йовая Одесса".

Посилаючись на постраждалу дівчину, телеграм-канал повідомляє, що причиною конфлікту став обгін колони мотоциклістів на автомобілі. "Їм це не сподобалося, і вони відразу почали зганяти нас, вигукуючи лайку всіляку, харкали на машину, били машину ногами та ланцюгами. Ми почали тікати від них і використовували балончик як захист, коли вони затискали нас з усіх боків", – розповіла дівчина.

Пара намагалася захищатися, але на відео видно, що численні байкери відтягли хлопця, тягали по землі за волосся дівчину. Також видно, що слідом за колоною байкерів повз місце подій під'їжджає автівка поліції. Жодного повідомлення на сайті місцевої поліції про інцидент немає.

Розправившися з парою байкери накинулися на автівку і трощили її, розбили лобове та заднє скло, повибивали вікна. Зазначається, що постраждалі опинилися в лікарні з множинними травмами та забоями, в обох струс мозку. Дівчина також розповіла, що болять нирки і ребра. За її словами, нападники намагаються перекрутити цю історію, оскільки їм загрожує кримінальна відповідальність за трьома статтями.

За словами постраждалої дівчини, причиною конфлікту став обгін колони мотоциклістів на автомобілі.

"Їм це не сподобалося, і вони відразу почали зганяти нас, викрикуючи лайку, плювали на машину, били машину ногами і ланцюгами. Ми почали тікати від них і використовували балончик як захист, коли вони затискали нас з усіх боків", – сказала дівчина.

Після того як мотоциклісти розправилися з молодими людьми, вони "переключилися" на їхній автомобіль. Використовуючи ланцюг і бити, вони розгромили транспортний засіб.

"Ми відірвалися, викликали поліцію, і щойно зібралися писати протокол, байкери почали їхати в бік Соснівки, побачили нас, показали пальцем і швидко налетіли", – додала вона.

Внаслідок постраждалі опинилися в лікарні з множинними травмами та забоями, у обох струс мозку.

Що кажуть в поліції

Правоохоронці підтвердили, що такий конфлікт між водієм Mazda і байкерами в Черкасах був.

"Відкрито кримінальне провадження за статтею "Хуліганство", ми з'ясовуємо також і те, хто провокував", – повідомила "Сьогодні" речниця поліції Черкаської області Зоя Вовк.

"Судячи по даті - свіжак": В Україні в одному з магазинів помітили горілку, виготовлену у РФ (фото)

понеділок, 8 серпень 2022, 23:00

"Судячи за датою виготовлення – свіжак... У штриховому кодуванні Росія займає діапазон від 460 до 469. Будь-яке з цих чисел на початку послідовності означає, що товар виготовлений в Російській Федерації: 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466 , 467, 468 та ...

Про оперативну обстановку на фронті станом на 8 серпня 2022 року.

понеділок, 8 серпень 2022, 22:39

про нові успіхи ЗСУ на Херсонщині, переправи та довгоочікуваний контрнаступ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 8 серпня 2022 року. 00:52 - оперативна обстановка на фронті станом на 07.08.22: Піски, Бахмут, примусова евакуація. 07:41 - про к...