На будинках, де є оголошення щодо хворих коронавірусом, немає детальної інформації щодо під'їзду, квартири чи особистих даних людей. Про це сказав заступник мера Дніпра Михайло Лисенко, передають Патріоти України.
У цих будинках постійно проводять дезінфекції. Також створили сайт з інтерактивною мапою, де позначені райони міста з виявленими випадками інфекції.
"У таких випадках ми дезінфікуємо всі поверхи будинку. За кошти міської ради всім мешканцям ми додатково видаємо антисептики. Крім того, ми опитуємо госпіталізованих людей щодо того, де вони востаннє перебували й ці місця ми теж обробляємо. Такий запобіжний захід зайвим не буде", – зазначив Лисенко.
Заступник мера повідомив, що у Дніпрі люди до такої ініціативи ставляться з розумінням. "Люди повинні знати, що перебувають у певній зоні ризику. Дніпро – досить толерантне місто. Тим паче, ми не розголошували жодних персональних даних", – додав Лисенко.
За його словами, інформації про інфікованих священнослужителів у Дніпрі немає. На Великдень усього 3 священники проводили службу, проте поліція швидко відреагувала. Лисенко зауважив, що найбільш дисциплінованими виявилися греко-католики, римо-католицька та лютеранські церкви. Від початку карантину вони проводять служби онлайн.
У Полтавській області чоловік відмовився від мобілізації, пояснюючи це тим, що має невелику вагу. Також він нарікав на "плутанину в датах", але суд покарав військовозобов'язаного громадянина за порушення законодавства. Про це йдеться у вироку, опубліко...
Мережею поширилося відео, де працівниця Приватбанку відмовляється обслуговувати російськомовного клієнта. Жінка навідріз заявила, що не розуміє російської мови. Зокрема користувачка соцмережі Facebook Олена Гуменюк зауважила, що згідно з українським за...