
У захопленому Мелітополі російські окупанти продовжують викрадати людей. Про це 31 травня в ефірі телемарафону повідомив мер міста Іван Федоров, передають Патріоти України.
Федоров також зазначив, що наразі виїхати з окупованого Мелітополя до підконтрольних уряду України територій неможливо, бо росіяни не випускають людей з міста, щоб використовувати їх як живий щит у разі наступу ЗСУ.
Варто зазначити, що 30 травня близько восьмої години ранку в центрі Мелітополі пролунав потужний вибух. За інформацією мера міста, постраждало дві людини, представники колаборантів, які захопили владу в Терпінні (об’єднана територіальна громада поблизу Мелітополя) і вони зараз перебувають в лікарні, їхньому життю нічого не загрожує.
Нагадаємо, 24 лютого Росія напала на Україну, завдавши серію ракетних та авіаударів по наших містах, зокрема і по Києву. Широкомасштабне вторгнення триває вже 97-й день (війна 8 років). Окупанти продовжують руйнувати українські села, селища і міста крилатими ракетами та авіабомбами, вбиваючи мирне населення та завдаючи нищівних руйнувань інфраструктурі.
У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки може викликати військовозобов'язаного громадянина, що перебуває на обліку. Проте такий виклик має здійснюватись шляхом вручення повістки. Усний виклик до ТЦК просто по телефону не є законним. ...