
У захопленому Мелітополі російські окупанти продовжують викрадати людей. Про це 31 травня в ефірі телемарафону повідомив мер міста Іван Федоров, передають Патріоти України.
Федоров також зазначив, що наразі виїхати з окупованого Мелітополя до підконтрольних уряду України територій неможливо, бо росіяни не випускають людей з міста, щоб використовувати їх як живий щит у разі наступу ЗСУ.
Варто зазначити, що 30 травня близько восьмої години ранку в центрі Мелітополі пролунав потужний вибух. За інформацією мера міста, постраждало дві людини, представники колаборантів, які захопили владу в Терпінні (об’єднана територіальна громада поблизу Мелітополя) і вони зараз перебувають в лікарні, їхньому життю нічого не загрожує.
Нагадаємо, 24 лютого Росія напала на Україну, завдавши серію ракетних та авіаударів по наших містах, зокрема і по Києву. Широкомасштабне вторгнення триває вже 97-й день (війна 8 років). Окупанти продовжують руйнувати українські села, селища і міста крилатими ракетами та авіабомбами, вбиваючи мирне населення та завдаючи нищівних руйнувань інфраструктурі.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...