Ось чому друга хвиля неминуча: Вчені назвали вбивчі для коронавіруса погодні умови

Вчені вважають, що результати їх дослідження допомагають пояснити, чому пандемія посилилася протягом липня в різних густонаселених містах по всьому світу.

Вчені Американського інституту фізики назвали головні чинники, які значно знижують живучість коронавіруса SARS-CoV-2. З'ясувалося, що це висока температура і низька вологість повітря. Про це йдеться в прес-релізі на "EurekAlert!", передають Патріоти України.

"Ми виявили, що висока температура і низька відносна вологість призводять до високої швидкості випаровування крапель, забруднених слиною, що значно знижує життєздатність вірусу", - сказав співавтор дослідження Таліб Дбоук.
При цьому вчені також з'ясували, що відстань переміщення і концентрація хмари крапель залишаються значними навіть при високих температурах і високій відносній вологості. Ще одна важлива умова, яка впливає на ризик зараження коронавірусом, - це швидкість вітру.
Вчені вважають, що результати їх дослідження допомагають пояснити, чому пандемія посилилася протягом липня в різних густонаселених містах по всьому світу, де спостерігалися високі температури і висока відносна вологість повітря. Дослідники також попередили про можливу другу хвилю пандемії восени і взимку. За їх словами, низькі температури і висока швидкість вітру підвищать живучість вірусу та сприятимуть його передачі по повітрю.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...