"Перед переїздом краще усе узгодити, бо декому доводиться міняти і віру, і ім'я": Українка розповіла про шлюб із турком

Маріанна Кайя чотири роки живе в Ізмірі з чоловіком та донькою. Вийшла заміж за турка. Українка займається вихованням дитини та впроваджує українську культуру в новій родині, повідомляють Патріоти України.

"В Туреччині прийнято платити за дружину золотом. Суму викупу називають батьки нареченої. Дружина-іноземка - це постійні витрати. Адже чоловікам доводиться вкладати в подорожі, улюблені продукти, які тут коштують дорого, поїздки додому, оформлення документів", - каже Маріанна.

Перед переїздом треба вивчити і узгодити, все до деталей, щоб не було сюрпризів, таких як зміна віри, зміна імені, хтось погоджується на це і це їхнє право і вибір. "Я обговорила питання віри, але не знала про ім'я. Турецькій родині було важко вимовляти моє ім'я, але я відстояла, і чоловік мене підтримав. Адаптації дуже допомагала підтримка чоловіка, він робив максимально все, щоб мені було комфортно, ми часто кудись їздили, гуляли, я вивчала Туреччину. Дуже допомагає якесь хобі, коли ти займаєшся улюбленою справою. Купила собі швейну машинку і продовжую шити для своїх і для себе.

Родина святкує українські і мусульманські свята. Родина чоловіка поважає і підтримує українські традиції. Туреччина - соціальна країна і для своїх громадян вони роблять багато, особливо під час пандемії, де була і грошова допомога і продуктами допомагали малозабезпеченим", - каже українка.

Джерело: Gazeta.ua

Тримає у холодильнику: Мер українського міста зробив собі візитки із в'яленого м'яса (фото)

середа, 23 червень 2021, 0:32

Міський голова Копичинець на Тернопільщині Богдан Келічавий похвалився своїми їстівними візитками, які містять контактні дані на невеликих шматочках в’яленої свинини, інформують Патріоти України. Як він повідомив, такі візитки вирішив зробити, щоб прив...

"Це були актори і вони мали повернути IPhone": Після скандалу блогер Волошин поскаржився, що його "кинули"

середа, 23 червень 2021, 0:23

Український блогер Олександр Волошин, який потрапив у гучний скандал, забравши в дівчинки подарований ним IPhone відразу ж після зйомки, стверджує: інцидент був постановкою. Він заявив, що жінка з дитиною на відео – насправді нібито актори, а його підс...