"Перед переїздом краще усе узгодити, бо декому доводиться міняти і віру, і ім'я": Українка розповіла про шлюб із турком

Маріанна Кайя чотири роки живе в Ізмірі з чоловіком та донькою. Вийшла заміж за турка. Українка займається вихованням дитини та впроваджує українську культуру в новій родині, повідомляють Патріоти України.

"В Туреччині прийнято платити за дружину золотом. Суму викупу називають батьки нареченої. Дружина-іноземка - це постійні витрати. Адже чоловікам доводиться вкладати в подорожі, улюблені продукти, які тут коштують дорого, поїздки додому, оформлення документів", - каже Маріанна.

Перед переїздом треба вивчити і узгодити, все до деталей, щоб не було сюрпризів, таких як зміна віри, зміна імені, хтось погоджується на це і це їхнє право і вибір. "Я обговорила питання віри, але не знала про ім'я. Турецькій родині було важко вимовляти моє ім'я, але я відстояла, і чоловік мене підтримав. Адаптації дуже допомагала підтримка чоловіка, він робив максимально все, щоб мені було комфортно, ми часто кудись їздили, гуляли, я вивчала Туреччину. Дуже допомагає якесь хобі, коли ти займаєшся улюбленою справою. Купила собі швейну машинку і продовжую шити для своїх і для себе.

Родина святкує українські і мусульманські свята. Родина чоловіка поважає і підтримує українські традиції. Туреччина - соціальна країна і для своїх громадян вони роблять багато, особливо під час пандемії, де була і грошова допомога і продуктами допомагали малозабезпеченим", - каже українка.

Джерело: Gazeta.ua

Сусіди чули жіночі крики про допомогу: Російський ексміністр убив дружину і намагався зарізати себе

четвер, 23 вересень 2021, 21:44

Колишнього міністра сільського господарства російської республіки Тува Юрія Тит-оолу запідозрили у вбивстві дружини, після якого він намагався скоїти самогубство. Про це повідомляє "Лента.ру" із посиланням на джерело в російських правоохоронних органах...

"Вже втомився казати "ні", але...": Олексій Горбунов розповів, на яких умовах повернеться на зйомки в Росію

четвер, 23 вересень 2021, 20:45

Український актор Олексій Горбунов поспілкувався з журналістами видання "Собеседник" і згадав про свої найкращі ролі в Росії. Коли журналісти запитали, коли він планує повернутися в Москву, Горбунов чесно заявив, що чекає налагодження відносин між краї...