Перехід на літній час 2022 в Україні: Коли переводити годинник і як адаптуватися

Для українців переведення годинників на літній час 2022 вже звичайна практика, передають Патріоти України.

Коли переводять годинник 2022 - літній час

Перехід на літній час за традицією здійснюється в останню неділю березня. У 2022 році – це 27 березня. Стрілки годинника переводитимуть на годину вперед о третій годині ночі за київським часом.

До слова, перехід на зимовий час, згідно з постановою Кабміну від 1996 року здійснюється також в останній тиждень жовтня. Цього року перехід на зимовий час відбудеться 30 жовтня о третій годині ночі.

Переведення годинників в Україні 2022 на літній час допомагає раніше починати день, менше використовувати енергоресурси і штучне освітлення і довше працювати.

Коли скасують переведення годинників в Україні

Чи буде Україна переходити на зимовий час - предмет багаторічних дискусій у парламенті. Раніше, спікер парламенту Руслан Стефанчук заявив, що Верховна Рада розгляне законопроект, який передбачає, що Україна залишиться на зимовому часі.

Рік тому в Україні в першому читанні був прийнятий законопроект "Про обчислення часу в Україні". Він передбачає закріплення на території України єдиного київського часу і скасування переведення годинників. У другому читанні проект не набрав потрібної кількості голосів, щоб вступити в силу. Питання про те, коли перестануть переводити час в Україні залишається відкритим.

Переведення годинників на літній час - як адаптуватися

Медики в один голос запевняють, що перехід на літній час – це стряска для організму. При збої біоритмів можуть виникнути проблеми зі сном, порушення роботи серцево-судинної системи, депресія. Щоб мінімізувати вплив зміни часового поясу, фахівці рекомендують заздалегідь налаштовувати організм на зміни.

  • При переході на літній час, за 4 дні до цього необхідно лягати на 15 хвилин раніше і кожен день відсувати сон на 15 хвилин.
  • Виключити денний сон і вживання кави в другій половині дня. Снідати - на годину раніше.
  • Не зловживати жирною, солодкою і гострою їжею.

Постраждав ще й оператор: У Мелітополі "кадирівці" зґвалтували пропагандистку з бази "Миротворця" (документ)

понеділок, 30 січень 2023, 11:38

В тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області "кадирівці" зґвалтували російську пропагандистку з НТВ та побили оператора, передають Патріоти України. Як повідомляє Телеграм-канал "Ищи своих", цю тему в РФ заборонили висвітлювати в новинах, але...

У ПФУ попередили щодо припинення виплати пенсій частині громадян: Щр треба знати

понеділок, 30 січень 2023, 11:24

Частині українців може бути припинено виплату пенсій. Це може статися з тими, хто отримує пенсію через банк - на банківську картку. Відновити виплату пенсій можна. Але при цьому пенсіонеру доведеться підтверджувати свою особу та доводити, що він живий....