"Перша клієнтка була незадоволена і не повернулась": Українка розповіла, як відкрила салон краси в Польщі

Катерина зрозуміла, що працювати на себе вигідніше. Приймаючи 2-3 людини за вечір мала заробітки значно вищі, ніж на найманій праці.

Катерина Пушкарьова із села Миколаївка на Дніпропетровщині чотири роки тому відкрила салон Краси у Кракові. Зараз має мережу салонів по всій Польщі, повідомляють Патріоти України.

"По приїзду до Польщі працювала в готелі. Там було важко і нецікаво. Тому постійно знаходилась в пошуках роботи, але мене не брали ні в корпорації, ні навіть у Макдональдс. Почала займатися бізнесом випадково. Подруга розповіла мені про цукрову депіляцію. Я про таку не чула і мені стало цікаво. Потім вона ж запропонувала цим зайнятися в Польщі", - пригадує Катерина.

Жінка знайшла курси по депіляції і пройшла їх. Пізніше почала із хлопцем готуватися до відкриття салону. Приміщення зняли в оренду, а от з обладнанням довелося покреативити.

"Моя перша кушетка для клієнтів була зроблена зі старих дверей. А зробив її майстер, який працював на той час столяром в готелі. Клієнтів запрошувала на безкоштовну депіляцію, але дівчата не поспішали приходити. Добре пам'ятаю свій перший прийом. Було дуже страшно робити процедуру, так хвилювалася. Пахви, ноги вдалися без проблем, а ось під час епіляції бікіні трапився казус, не все вдалося. Перша клієнта була незадоволена і ніколи не повернулась ", - каже Катерина.

Жінка розуміла, що працювати на себе вигідніше. Приймаючи 2-3 людини за вечір мала заробітки значно вищі, ніж на найманій праці. "За пів року вирішили відкривати свій салон, щоб оформити документи і залишитись в Польщі. Ми зовсім не знали, як це робиться, і трохи не натрапили на аферистів з України, які пообіцяли відкрити нам бізнес за 2-3 тисячі злотих. Одна з моїх клієнток дала номер свого батька, який відкрив діяльність у Польщі. Я подзвонила йому, і він порадив нам Idea Bank, банк надає послугу Tax care, вони безкоштовно допомагають відкрити бізнес, а ти натомість замовляєш у них щомісяця вже платні бухгалтерські послуги", - пояснює українка.

Українці не мають права відкривати приватне підприємництво, а лише спілку. Це трохи інший вид діяльності. Вимагає початкового капіталу в розмірі 35 тис грн. Також близько 70 тис грн. Потрібно на оренду приміщення. В перший місяць потрібно заплатити оренду та ще одну місячну плату наперед.

"Ми не вкладали в ремонт, бо раніше на цьому місці був салон краси. Купували саме необхідне, решту докуповували з часом. Тому у старт вклали 120 тис грн," - пояснює Катерина.

Клієнти у новому салоні з'явилися досить швидко, бо жінка зв'язалась з інтернет - сервісами через які можна було реєструватись онлайн. Також вже мала певну клієнтську базу.

"Ми одразу почали виходити в прибуток. Навіть могла відкласти гроші на нову косметологічну кушетку, наприклад, була за 500 злотих, а я купила за 5000, щоб вона мала кращий вигляд, була зручніша, електрична. На початку це працювало так: що заробляли, знову вкладали у той самий салон. Проте потім прийшло відчуття, що все добре, гроші є", - пояснює.

Згодом жінка вирішила розширюватись і відкрити ще один салон у Варшаві. "На початку відкриття припустилися кількох помилок. Головна, що ми не мали проекту. Тому зняли приміщення і почали робити ремонт. Згодом довелося переробляти те, що вже було зроблено, а це суттєві кошти. Для себе я зрозуміла, що треба багато працювати і ти матимеш гарний бізнес", - додає Катерина.

Хіти тижня. Тепер у житті опальний артист бачив усе: Як виглядає камера актора Єфремова в тюрмі

вівторок, 24 листопад 2020, 0:35

Після прибуття в колонію відомому акторові буде дозволено відвідувати бібліотеку, виписувати газети і журнали, займатися спортом і ходити в місцеву православну церкву.​. Таким чином, інформація про елітну камері була спростована. Камера Єфремова розрах...

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...