Під Мелітополем сумний хаскі оселився на кладовищі після смерті свого господаря (фото)

У Запорізькій області на кладовищі одного із сіл Мелітопольського району живе собака. З'ясувалося, що у нього помер господар, а сусіди просто вигнали пса на вулицю, тож він пішов жити на цвинтар. Про це у Facebook написала волонтер Світлана Савченко, передають Патріоти України.

Так, мелітопольські зоозахисники намагаються знайти тварині нового господаря і цим врятувати його життя. "Без сліз розповісти про цього хлопця не можна. Помер господар і собака стала жити на цвинтарі. Хаскі розумний, великий, але дуже худий. Допоможіть, будь ласка, йому вижити й знову стати домашнім улюбленим хлопчиком", - звернулася Світлана Савченко.

У коментарях користувачі пишуть, що хаскі не агресивні, а навпаки дружні собаки.

  • Таких собак купують за гроші. Невже нікому не потрібен безплатно? Вони ж не агресивні зовсім
  • Хаскі дуже розумні
  • Бідний песик! Люди допоможіть собачці
  • Хто знаходиться поруч, допоможіть, будь ласка, бідній собачці вижити й знайти люблячу сім'ю! Це буде вам відданий друг.

Як розповіла ТСН зоозахисниця із Мелітополя Лариса, вони приїздили до Семенівки й хотіли забрати собаку до і підшукати для нього нового власника, але пес не дається в руки. Їй вдалося заманити його до вольєра, втім, хаскі швидко з нього вибрався і втік.

"Видно, що собака розумний, неагресивний і дружній. Він підходить. Жодної агресії з його боку немає. Зрозуміло, що він не для квартири, а от у приватному будинку він почуватиметься добре", - розповіла Лариса.

За словами волонтерів, зараз вони шукають хаскі нового господаря. Хто бажає завести друга, може звертатися за номерами телефонів: 067 582 9637, 0975620491.

"Дрон-камикадзе "Охотник" будет поражать цели на земле, в воде и в воздухе, а "Коралл" сможет уничтожать все аэродинамические цели", - експерти про нове озброєння України

вівторок, 22 червень 2021, 5:45

"Государственное конструкторское бюро "Луч" впервые официально представляет новую отечественную зенитную ракету для комплексов средней дальности. Как отмечает Defense Express, "Коралл" должен стать базовой унифицированной ракетой модульной конструкции ...

З архіву ПУ. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

вівторок, 22 червень 2021, 4:00

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України. Швидше за все трь...