Підключили навіть волонтерів. У Харкові з опорної лікарні по COVID-19 розбігся медперсонал: Нема кому опікуватись хворими

У Харківському обласному диспансеру радіаційного захисту критично бракує персоналу. Медики просто залишили так звану "чорнобильську" лікарню щойно туди почали везти пацієнтів із коронавірусом COVID-19. Щодня в закладі більшає пацієнтів, а лікувати їх майже нема кому, зазначають Патріоти України.

Медиків для Харківського диспансеру радіаційного захисту його керівництво шукає серед студентів і знайомих. Із пошуком допомагають навіть волонтери, що розміщують оголошення в соцмережах. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Медики пішли, щойно дізналися, що сюди везуть пацієнтів із коронавірусом.

"У когось маленькі діти, як-то кажуть. У когось старі батьки. Причин багато, але все воно зводиться до страху перед хворобою", - каже директорка Харківському обласному диспансеру радіаційного захисту Ірина Пирогова.

Обласна інфекційна лікарня переповнена. Тож хворих на COVID-19 почав приймати цей диспансер. Рішення місцевої влади розлютило чорнобильців, які давно тут лікувалися. Вони заблокували дорогу і не пропускали на подвір’я машини швидкої допомоги.

Після переговорів свій протест чорнобильці припинили. А от лікарі пішли. Хоча в диспансері вже 18 хворих із коронавірусом. Керівництво закладу розпочало пошуки персоналу.

Своїми силами диспансер знайшов чотирьох анестезіологів. І лише трьох медичних сестер, а їх треба із тридцять. Катастрофічно не вистачає санітарок та терапевтів.

Медиків для харківського диспансеру радіаційного захисту його керівництво шукає серед студентів і знайомих. Із пошуком допомагають навіть волонтери, що розміщують оголошення в соцмережах. У так званій чорнобильській лікарні критично бракує персоналу. Медики просто залишили лікарню, щойно туди почали везти пацієнтів із коронавірусом. Щодня в закладі більшає пацієнтів, а лікувати їх майже нікому. Більше про коронавірус

І хоча в закладі катастрофічно бракує персоналу, там своїх колег, що пішли, виправдовують. Мовляв, мають на це законне право, адже вони погоджувалися лікувати чорнобильців, а не інфікованих коронавірусом.

Щоправда, в законності такого вчинку сумніваються обласні урядовці. І вже взялися перевіряти відмови медиків працювати з хворими під час пандемії.

Крім повісток, військовозобов’язаним чоловікам в Україні надсилатимуть ще один документ: Що відомо

четвер, 25 квітень 2024, 10:59

За законом про мобілізацію, який набирає чинності 18 травня, всі чоловіки військовозобов'язаного віку мають протягом 60 днів з'явитися у ТЦК, щоб стати на військовий облік та оновити свої облікові дані, передають Патріоти України. Якщо вони цього не зр...

До України йде довгоочікуване потепління: Синоптики розповіли, коли температура підвищиться до +20°

четвер, 25 квітень 2024, 10:57

В Україні вже тривалий час утримується холодна та дощова погода. Втім, незабаром в регіонах очікується потепління. Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко, передають Патріоти України. За її словами, наприкінці тижня до України повернеться не тіл...