Підпал хостелу з українцями в Польщі: Поліція впевнена, що злочин - не на національному підґрунті

Зібрані докази переконливі і також виключають ненавмисну пожежу.

Польські правоохоронці повідомили про підозру 42-річному чоловікові, який 4 липня навмисно підпалив хостел в Погожіцах, де жили українці. Чоловікові загрожує до 10 років в'язниці за створення небезпеки для жителів міста. Про це повідомляє видання Chrzanow.naszemiasto.

Основними орендарями згорілого хостелу були громадяни України, які приїхали до Польщі на заробітки. В основному це були спокійні люди, пари та навіть сім'ї з дітьми.

Більшість жителів хостелу були зайняті в сімейному бізнесі власника - будівництві будинків. Українці, що працюють в сусідніх виробничих компаніях, також жили в цьому хостелі. Їхній спокій порушив 42-річний поляк, також орендарем, з міста Хшанув.

"Цей чоловік був важкою і суперечливою людиною. У нього була суперечка з іншим жителем і довгий час він створював проблеми. Однак конфлікт був заснований не на національності, а на особистій основі. У нього був конфлікт з іншим поляком", - розповіли в поліції.

За версією слідства, 42-річний чоловік навмисно підпалив хостел. Зібрані докази переконливі і виключають ненавмисну пожежу. Чоловіка було затримано в суботу, тобто в день пожежі.

У вівторок суд задовольнив клопотання прокурора і застосував запобіжний захід щодо підозрюваного у вигляді тримісячного попереднього ув'язнення. Як відомо, пожежа в будівлі виникла в суботу, 4 липня, близько 14:30. Жителям вдалося вчасно покинути палаючу будівлю. Всі вийшли самостійно, деякі вистрибнули з вікна, але ніхто не постраждав. Операція по гасінню тривала до 7.30 ранку неділі.

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...