Подружжя перебирало в гаражі мотлох й знайшло старі іграшки з "Зоряних воєн" - виявилося, це справжній скарб (фото)

Літня пара з англійського міста Стаурбрідж затіяла велике прибирання в гаражі та натрапила на старі іграшки з серії "Зоряних воєн". Довгий час подружжя думали, що це мотлох, але пізніше вартість фігурок здивувала навіть експертів, передають Патріоти України.

Іграшки за мотивами популярного всесвіту, пара отримала в спадок від сусіда. Люди похилого віку визнали його подарунок барахлом, склали речі в мішки для сміття і зберігали в гаражі. Перед вивезенням непотребу, пара вирішила звернутися до оцінювача Кріса Астона. І не прогадала: експерт відразу зрозумів, що перед ним - справжній скарб.

Спеціаліст умовив пару скасувати вивезення сміття, і допоміг їй організувати аукціон. В результаті іграшки були продані за 250 тисяч фунтів стерлінгів (понад 9 мільйонів гривень). Найдорожчим лотом виявилася фігурка Джави - вона пішла з молотка за 22 тисячі фунтів (більше 810 тис гривень). За оцінками фахівців, таких в світі налічується всього вісім штук.

Астон заявив, що провів найкращий аукціон за 15 років роботи. Однак він виявився останнім: британець змушений закрити бізнес через карантин.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...