Популярна українська телеведуча розповіла про стосунки з лідером гурту "Бумбокс"

14 років тому прихильники говорили, що пісня Happy End написана саме про неї.

Українська телеведуча Лідія Таран прокоментувала чутки щодо роману з лідером популярного гурту "Бумбокс" Андрієм Хливнюком. Лідія Таран належить до тих знаменитостей, які надають перевагу тому, щоб залишати особисте життя подалі від сторонніх очей. Такого ж принципу дотримується Андрій Хливнюк. В ексклюзивному інтерв'ю Катерині Осадчій для програми "Світське життя" телеведуча вирішила розповісти усю правду про їхній "роман", передають Патріоти України.

Зазначимо, раніше, коли чутки про особливі стосунки Андрія та Лідії ширилися мережею, артист не спростував та не підтвердив цю інформацію. Телеведуча впевнена, що в пісні Happy End йдеться не про неї, а взятий лише образ. Проте Таран зазначила, що раніше вони часто зустрічалися на молодіжних вечірках, де Хливнюк виступав.

"Я думаю, що Андрій – митець високого рівня і це просто образи. Я навіть комопзиції цієї не чула. Потім мені хтось сказав: "О, там є пісня про новини". Це було до Мезозойської ери (сміється – LifeStyle 24). Раніше Андрій співав у клубі "Бабуїн". Це був час, коли всі тусять ввечері. Ми були молодими, постійні вечірки концерти, ходили кудись", – прокоментувала Лідія Таран.

Додамо, у пісні Happy End гурту "Бумбокс" (була презентована у 2006 році) є слова: "Ти новини ведеш на якомусь каналі, я точно тобі не пара". Саме через них виникли чутки про романтичні стосунки між Андрієм і Лідією. Тоді вона працювала на "Новому каналі", де була ведучою програми "Репортер".

Мріє про море?: В Білорусі хлопчик після рясного дощу влаштував "заплив" в калюжі (фото)

субота, 15 травень 2021, 18:22

"У Слуцьку після дощу зробили ось такий кадр", - йдеться в повідомленні. Цілком ймовірно, закриті кордони через пандемію коронавірусу в цьому і тому році тиснуть все більше навіть на дитячу голову, особливо ближче до літа та літніх канікул. Можна припу...

"Сначала подумали, что хорек": У ОРДО виявили рідкісного звіра, занесеного в Червону книгу (відео)

субота, 15 травень 2021, 18:11

Жителі непідконтрольних Україні районів Донецької області виявили рідкісного звіра, занесеного в Червону книгу. Про це вони розповіли в соцмережах, повідомляють Патріоти України.