Посиніла, серцебиття зупинилося: Лікар з України врятувала у В'єтнамі 4-річну дівчинку (фото)

Інцидент стався в одному з в'єтнамських готелів.

Дівчинка зі своїми рятівниками Фото:Facebook

У В'єтнамі український лікар врятувала життя 4-річної дівчинки, яка тонула. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла Вікторія Лямець, яка також допомагала медпрацівникові, зазначають Патріоти України.

За її словами, один із чоловіків (теж українець) зауважив, що дівчинка лежить у воді спиною догори.

"Дівчинка вже не дихала й серцебиття зупинилося. Уся посиніла. І почала набрякати. Персонал готелю запанікував. Ніхто з них не знав, що робити. Хтось кинувся викликати швидку. Хоча час йшов на секунди. Мама дівчинки просто втратила дар мови та сповзла в повному розумінні на підлогу. Її охопив параліч. Усе нагадувало поганий сон. На щастя, у нашій групі виявилася лікар-анестезіолог Yana Danylych Ужгород", - розповіла українка.

За її словами, лікар спрацювала дуже професійно. "5 хвилин ішла боротьба за життя. Яна намагалася відновити роботу серця. І їй це вдалося! Дівчинка почала дихати. І на очах у здивованих в'єтнамців буквально повернулася до життя! Мама - в'єтнамка - не могла повірити своїм очам!" - написала очевидиця.

Допис викликав захоплення серед користувачів мережі.

За вами шпигують! ТОП-4 ознаки, що смартфон під "ковпаком"

понеділок, 17 травень 2021, 13:42

Наш смартфон представляє потенційний інтерес для шпигунського спостереження. Не тільки публічні особи, а й звичайні люди потрапляють під "ковпак". Розповідаємо, як вирішити цю проблему, передають Патріоти України. Мобільний телефон містить массу інформ...

Хіти тижня. Оце так конфуз: У Миколаєві на акцію "Безсмертний полк" чоловік приніс фото... націоналіста Корчинського

понеділок, 17 травень 2021, 13:00

У Миколаєві на акцію "Безсмертний полк" молодий чоловік приніс портрет українського націоналіста Дмитра Корчинського, передають Патріоти України. Фото лідера праворадикальної організації "Братство" і супротивника радянських ідей стилізували під радянсь...