Пригоди бонвівана тривають: Переслідуваний мордовськими податківцями Жерар Депардьє отримав чергову "циганську" прописку у Новосибірську

Представник актора стверджує, що француз на своїй новій сибірській батьківщині започаткує харчовий бізнес і зніме кіно про нових земляків.

Французький актор Жерар Депардьє отримав прописку в Новосибірську, повідомляють Патріоти України з посиланням на РБК. Про це виданню повідомила представник актора, його бізнес-партнер Юлія Мосман.

Раніше Депардьє був зареєстрований в Саранську. За словами Мосман, актор вирішив поміняти прописку через більш вигідне географічне розташування Новосибірська.

Мосман також заявила, що актор збирається запускати в Новосибірську бізнес, пов'язаний з виробництвом і постачанням продуктів харчування, а також зняти про місто документальний фільм.

Жерар Депардьє отримав російський паспорт в 2013 році. Незабаром після цього він був зареєстрований в Саранську і отримав квартиру в Грозному.

Влітку 2018 року стало відомо, що Депардьє потрапив в базу боржників по податках в Мордовії. Виконавче провадження щодо актора закрили через те, що пристави не знайшли у нього майна, на яке можна накласти арешт. Прес-служба Депардьє назвала включення актора в списки боржників «PR-акцією з метою створити громадський резонанс».

Сам Жерар Депардьє заявив, що в Росії більше ні ногою, а прописка в Новосибірську це просто авантюра невідомих йому людей.

Хіти тижня. Кадри дуже пікантні: У США жінка голою підкорює гірські вершини (відео)

неділя, 16 травень 2021, 18:00

Американка Лора Ясорка підкорює гірські вершини без одягу, а потім ділиться фото та відео у соцмережах, передають Патріоти України. За словами 37-річної жінки, в її деях немає жодного сексуального підтексту. Вона просто хоче допомогти іншим жінкам прий...

Ожиріння викликають всього три фактори: Як просто і легко схуднути - головні секрети

неділя, 16 травень 2021, 17:44

Багато захворювань і різні проблеми можуть завдати серйозного удару серцево-судинній системі людини. Скупчення жиру в організмі може викликати розвиток атеросклерозу і утворення тромбів. І багато в чому винні продукти, які ми вживаємо, передають Патрі...