"Приклеїли до квитанції за комуналку": Безногий ветеран заявив, що хоче подивитись працівникам ТЦК у вічі

"Тупо приклеїли до квитанції за комуналку", - безногий ветерану хоче подивитись працівникам ТЦК у вічі

Ветеран Олег Симороз, який втратив обидві ноги на фронті, обурився діями працівників ТЦК. Йому принесли повістку, хоча військовий отримував штамп про виключення з військового обліку саме у цьому Центрі комплектування. Як повідомляє Симороз на своїй сторінці в X (Twitter).

Так, Симороз показав фото повістки. Він зазначив, що її принесли до нього додому: "тупо приклеїли до квитанції за комуналку". Ветеран не розуміє, як це сталося, адже він неодноразово ходив саме у цей ТЦК.

"Це повістка, де мій рідний Деснянський ТЦК та СП пише, що я згідно з законами про військовий обов’язок та про мобілізацію маю з'явитись до них. Моя справа розрослась на гарний том різноманітних військових документів", - розповів військовий.

"І це попри те, що я пів року ходив туди як на роботу і, бл*ха штамп у моєму військовому квитку про виключення з військового обліку ставили вони ж", - додав він.

Ветеран зазначив, що нині він перебуває за кордоном. Туди він поїхав не на відпочинок. "Шановний Деснянський ТЦК! Я перебуваю закордоном на протезуванні, бо підвернув ногу поки біг до кабінету воєнкома… Тому на визначену дату я не встигну", - додав він. За словами Симороза, після повернення в Україну він піде до ТЦК. Адже ветеран хоче подивитися на те, як там працюють люди.

"Тому до зустрічі! Без претензій, просто ця ваша імітація служби уже відверто підзадовбала. Якщо ви просто робите тупу розсилку навіть не дивлячись у справу особи, то давайте ми вас змінимо на онлайн-бот, а вас відправимо у бойові підрозділи, бо, дивлюсь, ви щось дуже втомились служити у теплому київському кабінеті", - резюмував військовий.

"Скажу відверто": Мирон Маркевич назвав причину, чому пішов з "Карпат"

неділя, 21 липень 2024, 22:30

Мирон Маркевич прокоментував своє рішення піти у відставку з посади головного тренера львівських "Карпат", передають Патріоти України. 73-річний український фахівець розповів, що у нього та керівництва "зелено-білих" було різне бачення амбіцій команди ...

Пощастить не всім: Синоптикиня розповіла, коли і які області України відчують помітне похолодання

неділя, 21 липень 2024, 22:00

Найближчими днями в Україні триматиметься комфортна літня погода, без екстремальних температур та грозових дощів. Відчутне короткочасне похолодання прийде у північні області у четвер, 25 липня, передають Патріоти України. Таким прогнозом поділилася у T...