
Колишній керівник Київського метрополітену, який перебуває в розшуку, виїхав з України на підставі підробленого висновку військово-лікарської комісії. Про це 16 січня заявила пресслужба поліції Києва, передають Патріоти України.
У повідомленні немає прізвища, але обставини справи вказують на ексглаву столичної підземки Віктора Брагінського. Українські силовики наприкінці 2024 року оголосили його в розшук, вказавши дату зникнення – 20 червня.
Поліція проінформувала про слідчі дії в офісі метрополітену. Правоохоронці стверджують, що втекти з країни він зміг на підставі підробленого висновку ВЛК. "Рішенням лікарської комісії чоловіка було виключено з військового обліку через нібито наявну невиліковну хворобу. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження, у рамках якого слідчі столичної поліції наразі проводять обшук у службових приміщеннях підприємства", – ідеться в пості.
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки може викликати військовозобов'язаного громадянина, що перебуває на обліку. Проте такий виклик має здійснюватись шляхом вручення повістки. Усний виклик до ТЦК просто по телефону не є законним. ...
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...