"Реагує, як чоловік": Тіна Кароль розповіла про реакцію сина на появу сестрички (відео)

За словами співачки, вона обговорює серйозні теми з сином, дає йому можливість висловитися і прислухається до його думки.

Популярна співачка Тіна Кароль, яка заявила про готовність усиновити дитину, розповіла про реакцію 11-річного сина Веніаміна на можливе поповнення в родині. Цю тему артистка обговорила в програмі ЖВЛ на «1 + 1», передають Патріоти України.

За словами Тіни, вона обговорює серйозні теми з сином, дає йому можливість висловитися і прислухається до його думки. Каже, що поки Веня приймає новини про появу сестрички чи братика без особливого ентузіазму. «Сестричку або взагалі дітей він поки що сприймає так: вони будуть брати його речі. Я думаю, ми доростемо до цього питання», - розповіла з посмішкою Тіна.

Вона додала, що син серйозніше сприймає появу чоловіка в житті зіркової мами. «А ось чоловік... Тут вже є конкуренція. Ми піднімаємо цю тему, він або не бачить поки що людину, яка, на його думку і відчуття, була би сильнішою за нього. Хоч він і маленький, він оцінює, як чоловік. Я дуже тонко дивлюся на ці речі і дозволяю йому висловлювати всі свої думки», - сказала Тіна Кароль.

Тіна раніше говорила, що в її житті є тільки один чоловік - її син. Зараз співачка готова будувати нові відносини. «Я допускаю таку думку. Дуже складно зараз про це говорити. Потрібно закохатися, щоб реально це сталося. Я можу закохатися, так. Час покаже, чи зможу я. Я зараз така серйозна, розповідаю це, а потім - не зможу», - зізналася Тіна.

Будуть чинити спротив: "Что происходит?!" – Московський телепропагандист збентежений опитуванням харків'ян про загрозу вторгнення РФ

понеділок, 24 січень 2022, 21:59

Опитування на вулицях Харкова журналістів видання "Сьогодні" про дії містян у разі початку російського вторгнення викликало резонанс у РФ. Готовність харків'ян взяти в руки зброю та чинити опір російським військовим стала великою несподіванкою для бага...

"Вовина півтисяча": За бустерну вакцинацію Зеленський обіцяє підкинути українцям ще грошенят

понеділок, 24 січень 2022, 21:49

Катастрофа з рейтингом президента та партії Зеленського стимулює до нових неоригінальних рішень. А на підсилення армії перед обличчям військової загрози "слуги" коштів знов таки не обіцяють. Громадяни України, які отримали "бустерну" дозу вакцини проти...