"Реагує, як чоловік": Тіна Кароль розповіла про реакцію сина на появу сестрички (відео)

За словами співачки, вона обговорює серйозні теми з сином, дає йому можливість висловитися і прислухається до його думки.

Популярна співачка Тіна Кароль, яка заявила про готовність усиновити дитину, розповіла про реакцію 11-річного сина Веніаміна на можливе поповнення в родині. Цю тему артистка обговорила в програмі ЖВЛ на «1 + 1», передають Патріоти України.

За словами Тіни, вона обговорює серйозні теми з сином, дає йому можливість висловитися і прислухається до його думки. Каже, що поки Веня приймає новини про появу сестрички чи братика без особливого ентузіазму. «Сестричку або взагалі дітей він поки що сприймає так: вони будуть брати його речі. Я думаю, ми доростемо до цього питання», - розповіла з посмішкою Тіна.

Вона додала, що син серйозніше сприймає появу чоловіка в житті зіркової мами. «А ось чоловік... Тут вже є конкуренція. Ми піднімаємо цю тему, він або не бачить поки що людину, яка, на його думку і відчуття, була би сильнішою за нього. Хоч він і маленький, він оцінює, як чоловік. Я дуже тонко дивлюся на ці речі і дозволяю йому висловлювати всі свої думки», - сказала Тіна Кароль.

Тіна раніше говорила, що в її житті є тільки один чоловік - її син. Зараз співачка готова будувати нові відносини. «Я допускаю таку думку. Дуже складно зараз про це говорити. Потрібно закохатися, щоб реально це сталося. Я можу закохатися, так. Час покаже, чи зможу я. Я зараз така серйозна, розповідаю це, а потім - не зможу», - зізналася Тіна.

Війна не стала на заваді: Держслужбовці вивезли за кордон 5 мільйонів доларів готівки, яку отримали незаконно

вівторок, 5 липень 2022, 13:00

Попри війну з Росією в Україні фіксують факти незаконного збагачення службовців. НАЗК повідомило про вивезення за межі України публічними службовцями незаконно отриманої готівки, передають Патріоти України. У пресслужбі Національного агентства з питань...

"Як була мразотою, так і залишилася": Приходько розповіла про те, як закінчилася її дружба із популярною російською співачкою

вівторок, 5 липень 2022, 12:52

З Поліною Гагаріною Анастасія Приходько здружилася після "Фабрики зірок". Та приїжджала в Київ, жила в неї вдома, а коли почала працювати з Костею Меладзе, кинула просто перед концертом. Тож співачка давно вважала її "мразотою", передають Патріоти Укра...