"Реагує, як чоловік": Тіна Кароль розповіла про реакцію сина на появу сестрички (відео)

За словами співачки, вона обговорює серйозні теми з сином, дає йому можливість висловитися і прислухається до його думки.

Популярна співачка Тіна Кароль, яка заявила про готовність усиновити дитину, розповіла про реакцію 11-річного сина Веніаміна на можливе поповнення в родині. Цю тему артистка обговорила в програмі ЖВЛ на «1 + 1», передають Патріоти України.

За словами Тіни, вона обговорює серйозні теми з сином, дає йому можливість висловитися і прислухається до його думки. Каже, що поки Веня приймає новини про появу сестрички чи братика без особливого ентузіазму. «Сестричку або взагалі дітей він поки що сприймає так: вони будуть брати його речі. Я думаю, ми доростемо до цього питання», - розповіла з посмішкою Тіна.

Вона додала, що син серйозніше сприймає появу чоловіка в житті зіркової мами. «А ось чоловік... Тут вже є конкуренція. Ми піднімаємо цю тему, він або не бачить поки що людину, яка, на його думку і відчуття, була би сильнішою за нього. Хоч він і маленький, він оцінює, як чоловік. Я дуже тонко дивлюся на ці речі і дозволяю йому висловлювати всі свої думки», - сказала Тіна Кароль.

Тіна раніше говорила, що в її житті є тільки один чоловік - її син. Зараз співачка готова будувати нові відносини. «Я допускаю таку думку. Дуже складно зараз про це говорити. Потрібно закохатися, щоб реально це сталося. Я можу закохатися, так. Час покаже, чи зможу я. Я зараз така серйозна, розповідаю це, а потім - не зможу», - зізналася Тіна.

Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

неділя, 25 жовтень 2020, 3:00

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України. На своїй с...

Хіти тижня. П'яні дівчата "поставили на вуха" весь потяг "Укрзалізниці" (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 1:00

Дорогою до Києва дві дівчини влаштували п'яний дебош. В поїзді Львів-Київ стався грандіозний скандал. Дві дівчини 17 і 19 років почали пити спиртне, а після цього влаштували бешкет. Вони курили прямо в купе, голосно кричали і оголеними бігали по вагону...