"Революція школярів": У Росії старшокласники розбили пам'ятник Леніну (фотофакт)

Учні восьмого і дев'ятого класу Ушумунської школи, що в Амурській області, пояснили, що розбили пам'ятник, бо не згодні з політикою Леніна.

У Росії школярі битами розбили пам'ятник Леніну. Фото: ampravda.ru.У Росії в селищі Ушумун Амурської області школярі розбили пам'ятник Леніну. Як вони пояснили, "з політичних міркувань", повідомляють Патріоти України з посиланням на Амурську правду.

Пам'ятник біля залізничного вокзалу розбили битами в день піонерії. Біля пам'ятника пошкоджено постамент, розбито вазони, руки, ноги і частину піджака. Школярів затримали через кілька годин. Батькам учнів 8-го і 9-го класу, ймовірно, доведеться відшкодовувати збиток і виплачувати штраф.

За словами директора школи селища Ушумун Алли Судакової, школярі, які влаштували погром, раніше не були помічені в хуліганських витівках. Навпаки, один з учнів недавно зайняв друге місце в олімпіаді з історії.

Пам'ятник в селищі вважається одним з найстаріших - його встановили в 1939 році.

"Зелене лібертаріанство": В Україні стрімко дорожчає хліб

понеділок, 10 травень 2021, 6:10

Експерти вказують що продукт №1 в нашій державі дорожчає незалежно від світової кон'юнктури, а тому, що уряд не включає стримуючі механізми, котрі маються в його розпорядженні. В Україні стрімко дорожчає хліб. Тільки за останній рік його вартість збіль...

Пара з Нідерландів першою переїхала в надрукований дім (фото, відео)

понеділок, 10 травень 2021, 5:45

Будинок був зроблений на 3D-принтері. У нідерландському Ейндговені в будинок, зведений з використанням технології 3D-друку заселилося подружжя з Амстердама. Як повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі з посиланням на NL TIMES, пара отримала ключі від...