Експерти Школи громадської охорони здоров'я Bloomberg Університету Джонса Хопкінса встановили, що рівень смертності від коронавірусу майже в шість разів нижча в країнах, в яких діє програма вакцинації БЦЖ. Результати дослідження опубліковано в онлайн-архіві MedRxiv, передають Патріоти України.
Вчені розрахували коефіцієнт смертності від коронавірусу в 50 країнах, з огляду на їх економічний рівень, частку населення похилого віку та фактори, які можуть спотворити загальну картину рівня смертності. Розрахунки показали, що в державах з широко поширеними програмами вакцинації БЦЖ, рівень смертності на мільйон жителів в 5,8 разів нижче, ніж в країнах, що не використовують БЦЖ.
Нове дослідження поки не опубліковано академічних виданнях, оскільки робота ще не пройшла наукове рецензування. Відомо, що розроблена в 1921 році вакцина БЦЖ не тільки дає багаторічний імунітет до туберкульозу, але й володіє доведеною ефективністю в боротьбі з проказою, а також захищає від виразки Бурулі та інших нетуберкульозних мікобактеріозів. Крім того, вона використовується при лікуванні раку сечового міхура.
Мережею поширилося відео, де працівниця Приватбанку відмовляється обслуговувати російськомовного клієнта. Жінка навідріз заявила, що не розуміє російської мови. Зокрема користувачка соцмережі Facebook Олена Гуменюк зауважила, що згідно з українським за...
Нове відкриття у Великій піраміді Гізи в Єгипті дозволяє припустити, що ця споруда була не просто місцем останнього упокою фараона, а й гігантською електростанцією. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України. "Вчені піддали конструкцію віком 46...