Експерти Школи громадської охорони здоров'я Bloomberg Університету Джонса Хопкінса встановили, що рівень смертності від коронавірусу майже в шість разів нижча в країнах, в яких діє програма вакцинації БЦЖ. Результати дослідження опубліковано в онлайн-архіві MedRxiv, передають Патріоти України.
Вчені розрахували коефіцієнт смертності від коронавірусу в 50 країнах, з огляду на їх економічний рівень, частку населення похилого віку та фактори, які можуть спотворити загальну картину рівня смертності. Розрахунки показали, що в державах з широко поширеними програмами вакцинації БЦЖ, рівень смертності на мільйон жителів в 5,8 разів нижче, ніж в країнах, що не використовують БЦЖ.
Нове дослідження поки не опубліковано академічних виданнях, оскільки робота ще не пройшла наукове рецензування. Відомо, що розроблена в 1921 році вакцина БЦЖ не тільки дає багаторічний імунітет до туберкульозу, але й володіє доведеною ефективністю в боротьбі з проказою, а також захищає від виразки Бурулі та інших нетуберкульозних мікобактеріозів. Крім того, вона використовується при лікуванні раку сечового міхура.
Пряма законодавча заборона російської мови у школах може сприйнятися Європейським Союзом як дискримінаційна норма, що зашкодить євроінтеграційному процесу України. Про це в інтерв’ю Українським Новинам сказав голова комітету Верховної Ради з питань осв...
В Україні готують єдину методику верифікації пільг громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу. Це стосується кожного з 1,2 млн українців, які отримують пільги, передають Патріоти України з посиланням ...