"Росія звільнила Сирію від американців": В Одесі таксист шокував пасажирку заявами про "нацистів" та "ракети США"

В Одесі таксист одного із сервісів оскандалився пропагандистськими заявами про "нацистів-фашистів" в Україні та "американські ракети", які летять на мирні міста. Відео з проросійським водієм записала його пасажирка та опублікувала в соцмережах, передають Патріоти України.

Дівчина повідомила, що лише попросила вимкнути російську музику, але натомість отримала порцію пропагандистської маячні. "Ви мене утискаєте. Ну, ви мені розказуєте, що мені в моїй країні робити. Я - українець. Я в Одесі виріс і все життя розмовляю російською. Якби ви сказали, що не слухаєте російські пісня, я б відмовився від замовлення", - заявив водій.

Дівчина зауважила, що Росія запускає ракети по будинках українців, саме тому вона відмовляється від всього російського, зокрема і музики. Однак водій здивував ще більше.

Водій: Так, вони не від них (не з РФ - ред.). Вони з Америки (летять - ред.). Америка... Вона все життя війни починає.

Пасажирка: А Росія на Сирію не нападала?

Водій: Росія Сирію звільнила від американців.

Пасажирка: А чого ви не поїдете просто в Росію?

Водій: Із задоволенням, якби випустили, я б поїхав.

Пасажирка зауважила, що водій раніше переконував, нібито живе "у своїй країні". На це він відповів, що це вже "не його країна", бо тут живуть "нацисти і фашисти".

"Удар" був не останнім? У Міненерго повідомили, чи очікувати українцям нового зростання тарифів на світло

субота, 3 червень 2023, 14:10

Тарифи на електроенергію для населення до кінця року більше не підвищуватимуться. Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України. "Про це мова не йде. Ми запропонували термін...

Сподівався, що дівчина нічого не помітить: На Харківщині молодик викрав у коханої 1 млн грн

субота, 3 червень 2023, 14:00

У Харківській області 26-річний хлопець вкрав з рахунку своєї дівчини 1 млн грн і перевів їх у криптовалюту. Підозрюваний знав, що дівчина має на банківському рахунку гроші, які вона отримала в якості дивідендів від ведення господарської діяльності. Пр...