Росіян штрафуватимуть за картоплю на дачі, за вирощування квітів - садитимуть до в'язниці

На росіян, які продають картоплю без реєстрації як індивідуального підприємця, чекає штраф до 2000 рублів. А якщо овочі були вирощені з власних бульб, покарання збільшиться ще сильніше, передають Патріоти України.

РосЗМІ попередили садівників країни-агресора про те, що продавати можна тільки овочі, насіння для яких було куплено у спеціально призначених для цього магазинах. В іншому випадку на них чекає штраф у розмірі 500 рублів (228,5 грн), оскільки це порушує правила виробництва насіння сільськогосподарських рослин. А ось за продаж без реєстрації доведеться заплатити 500-2000 тис. рублів.

Крім того, режим диктатора Володимира Путіна приготував для росіян-дачників кілька інших "приємних" сюрпризів, зокрема їм заборонено вирощувати кучеряву рослину іпомею триколірну, яка часто використовується для вертикального озеленення.

У лютому 2024 року цю квітку внесли до списку нарковмісних рослин – її насіння містить психоделічну речовину ергін, яка викликає галюцинації і може призводити до залежності. Порушникам заборони загрожує ув'язнення до 2 років при виявленні на ділянці понад 10 таких рослин, а за особливо великі плантації – до 8 років.

Крім того, до Земельного кодексу і законодавства РФ хочуть внести поправки, що дозволяють штрафувати за ділянки, ненаведені в "придатний для використання стан". При цьому те, що багато ділянок використовуються тільки для відпочинку, авторів поправок не цікавить.

Хотів перетнути кордон, але... У Карпатах поблизу кордону з Румунією виявили тіло чоловіка

четвер, 25 липень 2024, 20:45

Під час патрулювання державного кордону прикордонний наряд виявив в гірській місцевості чоловіка без ознак життя, передають Патріоти України. Зазначається, що чоловік, ймовірно, намагався незаконно перетнути кордон, вибравши один із найскладніших маршр...

Чуйний президент - нечуйний прем'єр: Зеленський доручив уряду розглянути петицію щодо скасування підняття тарифів на електрику в умовах війни, наголосивши, що сам тут ні до чого

четвер, 25 липень 2024, 19:55

Володимир Олександрович, коли йому треба, пам'ятає про розділення повноважень гілок влади і не перебирає на себе обов'язки голови уряду, міністрів, суддів прокурорів та інших чиновників. Президент України Володимир Зеленський доручив прем’єр-міністру У...