Росіян штрафуватимуть за картоплю на дачі, за вирощування квітів - садитимуть до в'язниці

На росіян, які продають картоплю без реєстрації як індивідуального підприємця, чекає штраф до 2000 рублів. А якщо овочі були вирощені з власних бульб, покарання збільшиться ще сильніше, передають Патріоти України.

РосЗМІ попередили садівників країни-агресора про те, що продавати можна тільки овочі, насіння для яких було куплено у спеціально призначених для цього магазинах. В іншому випадку на них чекає штраф у розмірі 500 рублів (228,5 грн), оскільки це порушує правила виробництва насіння сільськогосподарських рослин. А ось за продаж без реєстрації доведеться заплатити 500-2000 тис. рублів.

Крім того, режим диктатора Володимира Путіна приготував для росіян-дачників кілька інших "приємних" сюрпризів, зокрема їм заборонено вирощувати кучеряву рослину іпомею триколірну, яка часто використовується для вертикального озеленення.

У лютому 2024 року цю квітку внесли до списку нарковмісних рослин – її насіння містить психоделічну речовину ергін, яка викликає галюцинації і може призводити до залежності. Порушникам заборони загрожує ув'язнення до 2 років при виявленні на ділянці понад 10 таких рослин, а за особливо великі плантації – до 8 років.

Крім того, до Земельного кодексу і законодавства РФ хочуть внести поправки, що дозволяють штрафувати за ділянки, ненаведені в "придатний для використання стан". При цьому те, що багато ділянок використовуються тільки для відпочинку, авторів поправок не цікавить.

Бонус буде лише за певних умов: Одна з найщасливіших країн світу платить за переїзд туди

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:50

Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення, передають Патріоти України. Як пише видання Express, шве...

На тлі шаленого злету цін: В Україні різко переписали цінники на популярний продукт

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:32

В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...