Російський фермер вбивав своїх рабів-узбеків, коли вони відмовлялися працювати

Двоє рабів, що втекли з ферми кубанського судді, звернулися в ГУВС по Краснодарському краю.

В Росії узбеки працювали на білого чоловіка. Фото: bloknot-krasnodar.ru.

Один з інформаційних порталів Краснодарського краю повідомив про безпрецедентний кримінальний випадок. Жителі Красноармійського району заявили про свавілля на фермі чоловіка місцевої жінки-судді, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Відзначається, що чоловік тримав рабів, вбиваючи непокірних і закопуючи їхні трупи. За непідтвердженими даними, це були громадяни Узбекистану.

- Чоловік судді тримав у рабстві людей, які працювали на його фермі. Тих, хто відмовлявся працювати, він просто вбивав. Більше 10 трупів людей! Два раба вночі втекли з ферми і прийшли в ГУВС по Краснодарському краю, де все розповіли. Однак місцеві силовики намагаються приховати це свавілля. Люди району залякані, - цитує портал «джерело, знайоме з ситуацією».

На думку джерела видання, у справі замішані судді, тому «все спускається на гальмах», а дружина рабовласника могла і не здогадуватися про схильності чоловіка.

Керівник прес-служби ГУ МВС Росії по Краснодарському краю Марія Пирогова повідомила кореспонденту «Блокнота Краснодара», що в відомство інформація такого роду не надходила, отже вона не відповідає дійсності

З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...

Хіти тижня. Десять левів вилізли на дерево поспати: Унікальне фото підірвало інтернет

субота, 24 липень 2021, 1:00

У Національному парку Серенгеті (Африка) десять левів вилізли на дерево, щоб поспати - і це дивовижне видовище, від якого перехоплює дух. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України. Фотограф з Кенії, Пол Кіру, був такий схвильований, побачив...