Російський фермер вбивав своїх рабів-узбеків, коли вони відмовлялися працювати

Двоє рабів, що втекли з ферми кубанського судді, звернулися в ГУВС по Краснодарському краю.

В Росії узбеки працювали на білого чоловіка. Фото: bloknot-krasnodar.ru.

Один з інформаційних порталів Краснодарського краю повідомив про безпрецедентний кримінальний випадок. Жителі Красноармійського району заявили про свавілля на фермі чоловіка місцевої жінки-судді, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Відзначається, що чоловік тримав рабів, вбиваючи непокірних і закопуючи їхні трупи. За непідтвердженими даними, це були громадяни Узбекистану.

- Чоловік судді тримав у рабстві людей, які працювали на його фермі. Тих, хто відмовлявся працювати, він просто вбивав. Більше 10 трупів людей! Два раба вночі втекли з ферми і прийшли в ГУВС по Краснодарському краю, де все розповіли. Однак місцеві силовики намагаються приховати це свавілля. Люди району залякані, - цитує портал «джерело, знайоме з ситуацією».

На думку джерела видання, у справі замішані судді, тому «все спускається на гальмах», а дружина рабовласника могла і не здогадуватися про схильності чоловіка.

Керівник прес-служби ГУ МВС Росії по Краснодарському краю Марія Пирогова повідомила кореспонденту «Блокнота Краснодара», що в відомство інформація такого роду не надходила, отже вона не відповідає дійсності

В лікарні вже третій тиждень: Росіянка вкрилася чорними плямами після щеплення "Супутником"

п’ятниця, 7 травень 2021, 12:15

У Росії 68-річна пенсіонерка третій тиждень знаходиться в лікарні після щеплення від коронавірусу. Її вакцинували російським "Супутником V", повідомляють Патріоти України. Як пише "Волгоград онлайн", у мешканки Волгограду почався тромбоз і їй розрізали...

У страшній пожежі у Вінниці загинула 21-річна жінка - із палаючого коридора вона встигла зателефонувати чоловіку і сказати кілька слів на прощання (фото)

п’ятниця, 7 травень 2021, 11:27

Ввечері 6 травня в соцмережах вінничани назвали дівчину, яка загинула під час масштабної пожежі в офісному центрі, Це 21-річна Анастасія Ріщук, яка мала тут кімнату та займалась бровами своїх клієнтів, передають Патріоти України. Свідки стверджують, щ...