Розмиті пляжі і мертвий дельфін: Що твориться на Азовському морі (відео)

В районі Білосарайської коси шторми привели до розмиття пляжів, а на берег викинуло мертвих дельфінів.

Перша половина червня не особливо радує жителів України літньою погодою. Практично у всіх регіонах країни не припиняються дощі, не виключенням в цьому плані стало і Азовське узбережжя, передають Патріоти України.

В районі Білосарайської коси шторми привели до розмиття пляжів, а на берег викинуло мертвих дельфінів. Відповідними кадрами з редакцією Діалог.UA поділилися відпочиваючі.

Що стало причиною смерті дельфінів, невідомо. Можливо, під час шторму ссавці вдарилися об каміння і загинули.

"Мертвий дельфін лежить на пляжі. Чому він помер, незрозуміло. Після дощів розмило пляжі, вода підходить прямо до готелів і будинкам. Люди зміцнили берег. Так що пляж порізало трохи ... Метрів 15-20 зжерло. Пляжі зменшилися, місця стало менше для засмаги ", - коментує побачене один з туристів.

Розмиті пляжі і мертві дельфіни: що відбувається на Азовському морі

Очевидці розповідають, що відпочиваючих поки небагато, ринки пустують. Мабуть, це пов'язано з негодою, але в останні два дні небо над курортом стало прояснюватися, тому не виключено збільшення потоку відпочиваючих в самий найближчий час.

Що стосується цін, то вони залишилися приблизно на рівні минулого року. Цей фактор повинен стати додатковому стимулом для туристів при виборі місця проведення своєї відпустки.Довідка : Білосарайська коса - піщана коса в українській частині Азовського моря, навпроти гирла річки Мокра Білосарайка, в 25 км на захід від Маріуполя і в 12 км на південь від районного центру Мангуш, що обмежує Таганрозька затока з півночі і Білосарайська затока з південного сходу.

Білосара́йська Коса́ — село в Мангуській селищній громаді Маріупольського району Донецької області, підпорядковане Мелекінській сільській раді.

Біля коси знаходиться вершина Білосарайської затоки - бухта Таранов. Довжина коси близько 14 км, ширина біля основи 13 км. Площа займаної поверхні суші 74 кв. км, або 7400 га, акваторія - 200 га. Знаходиться в Мангушському районі Донецької області.


Джерело: Діалог

"Невинне" суто розважальне шоу: Коля Сєрга назвав один з основних інструментів Путіна, який впливає на росіян

четвер, 6 жовтень 2022, 13:50

За допомогою Comedy Club росіянам роками навіювали власну другосортність, щоб громадяни не бажали кращого життя, а задовольнялися розбитими дорогами й туалетами на вулиці. За допомогою гумористичного продукту президент РФ Володимир Путін і його уряд вп...

6 жовтня велике церковне свято, пов'язане з Іоаном Хрестителем. Народні прикмети та забобони на цей день

четвер, 6 жовтень 2022, 8:20

6 жовтня православна церква згадує Зачаття пророка та Предтечі Господнього Іоана Хрестителя. . Іоан Хреститель найбільш шанований християнський святий після Діви Марії. Пророк Божий народився неподалік Єрусалиму у священика Захарія та праведної Єлизав...