
Румунські ЗМІ повідомили, що Мірча Луческу більше не є головним тренером київського "Динамо". Румунський фахівець подав у відставку за чотири дні після призначення. Про це пише Gazeta Sporturilor, передають Патріоти України.
Причиною такого рішення стало вороже ставлення до наставника з боку фанатів "біло-синіх". У румунській пресі вже з'явилася заява Луческу.
"Я вдячний родині Суркісів за надану довіру і запрошення, але я не зможу працювати в атмосфері ворожості, особливо з боку ультрас, чия підтримка так необхідна команді", - наводить слова Луческу румунський портал.
Ставлення фанатів столичної команди обумовлено тим, що Луческу протягом 12 років очолював принципового суперника киян - донецький "Шахтар". "Динамо" оголосило Луческу головним тренером команди 23 липня. Однак він не встиг приступити до роботи з командою.
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...