Сезон застуд: Лікар назвав десять правил, як уберегтися від хвороби
Для того, щоб не захворіти в "сезон застуд", потрібно уникати людних місць, намагатися перебувати на свіжому повітрі і стежити за тим, щоб у приміщеннях воно було чистим, прохолодним і вологим.

Про це написав відомий український лікар Євген Комаровський на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.
Він дав 10 важливих порад для цього періоду:
- Потрібно уникати людних місць.
- Перебувати на свіжому повітрі, адже там концентрація вірусів "у тисячі разів" менша, ніж у будь-якому приміщенні.
- Тримати дистанцію з хворими. Чим ближче до людини – тим більше шансів заразитися.
- Потрібно відходити подалі від людей з ознаками ГРВІ (кашель, чхання, нежить, закладений ніс).
- Руки хворого – джерело інфекції. Варто уникати рукостискань, використовувати рукавички в громадських місцях. Особлива увага – дверним ручкам (всюди) і поручням в міському транспорті.
- Шанси підхопити вірус особливо великі там, де багато дітей, і там, де багато хворих, – особлива обережність при відвідуванні дитячих поліклінік.
- Вірусні частинки годинами і добами зберігають активність у пилючному, сухому, теплому і нерухомому повітрі та майже миттєво гинуть у чистому, прохолодному, вологому і тому, яке рухається. Потрібно не перегрівати його, зволожувати і провітрювати.
- Оптимальні параметри повітря для житлових приміщень: температура +16...+22 градуси, відносна вологість – 40-70%. Варто дотримуватися цих критеріїв.
- Потрібно мити руки. Немає можливості – використовувати вологі гігієнічні та дезінфекційні серветки.
- Зволожувати слизові оболонки дихальних шляхів, застосовувати для введення в носові ходи краплі або аерозолі на основі сольових розчинів, а також полоскати рот звичайною водою.
У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...
Індексація пенсійних виплат, яку проводять щорічно, покликана збільшити пенсії. Але інколи буває так, що виплати не збільшуються, а у деяких випадках можуть і зменшитися. Останнє, насамперед, може стосуватися пенсіонерів, які продовжують працювати, пер...