Що робити, якщо банкомат видав фальшиву купюру

Були інциденти коли українські банкомати видавали фальшиві купюри. Це може бути рідко, але ймовірність така все ж таки існує, зазначають Патріоти України.

Як діяти у таких випадках? Експерти кажуть, що насамперед, отримавши певну суму з банкомата, потрібно її відразу перерахувати. І бажано це робити так, щоб камери зафіксували процес. У такому разі при виявленні фальшивки людині буде простіше довести, що таку "купюру" вона не підклала самостійно, а отримала з банкомата.

Якщо ви виявили підробку, не намагайтеся скористатися нею, наприклад, щоб поповнити картку. Якщо вам це вдасться, ви вже не будете "жертвою", а станете злочинцем, що створить вам більше проблем.

При виявленні фальшивих гривень потрібно зателефонувати на гарячу лінію банку, при цьому не відходячи від банкомата. Поясніть операторові ситуацію, назвавши де та коли ви провели банківську операцію. Повідомте, що процес отримання "купюри" був зафіксований на відеокамеру й у вас є свідки (якщо є), які можуть підтвердити, що ви не підміняли гроші.

Як правило, від оператора ви отримаєте всю необхідну інформацію, зокрема до якого відділення банку потрібно підійти, щоб вони перевірили ваші відомості та відправили купюру на експертизу. Такий процес займе час. У більшості випадків немає приводу для паніки, оскільки камери все фіксують, і коли ваша чесність підтвердиться, фальшиву купюру вам обміняють на справжню.

Не тільки велика вода та інфекційні хвороби: Херсонцям загрожує несподівана небезпека після повені

четвер, 8 червень 2023, 21:00

Повінь у Херсонській області, викликана підривом Каховської ГЕС, створила для України ще одну несподівану проблему, яка буде існувати десятиліттями – міни, віднесені водою з мінних полів, які тепер розсіяні по всій зоні паводку, передають Патріоти Укра...

Здався міграційній службі Литви: З Росії втік військовий пілот, бо не хотів воювати проти українського народу

четвер, 8 червень 2023, 20:50

Як пояснює офіцер свій вчинок, військові мають захищати свою країну, а не бути співучасниками злочину. Військовий РФ, 26-літній лейтенант Дмитро Мішов, який був штурманом-оператором бойового вертольота, втік з Росії, бо не хотів вбивати українців. Про ...