Що робити, якщо банкомат видав фальшиву купюру

Були інциденти коли українські банкомати видавали фальшиві купюри. Це може бути рідко, але ймовірність така все ж таки існує, зазначають Патріоти України.

Як діяти у таких випадках? Експерти кажуть, що насамперед, отримавши певну суму з банкомата, потрібно її відразу перерахувати. І бажано це робити так, щоб камери зафіксували процес. У такому разі при виявленні фальшивки людині буде простіше довести, що таку "купюру" вона не підклала самостійно, а отримала з банкомата.

Якщо ви виявили підробку, не намагайтеся скористатися нею, наприклад, щоб поповнити картку. Якщо вам це вдасться, ви вже не будете "жертвою", а станете злочинцем, що створить вам більше проблем.

При виявленні фальшивих гривень потрібно зателефонувати на гарячу лінію банку, при цьому не відходячи від банкомата. Поясніть операторові ситуацію, назвавши де та коли ви провели банківську операцію. Повідомте, що процес отримання "купюри" був зафіксований на відеокамеру й у вас є свідки (якщо є), які можуть підтвердити, що ви не підміняли гроші.

Як правило, від оператора ви отримаєте всю необхідну інформацію, зокрема до якого відділення банку потрібно підійти, щоб вони перевірили ваші відомості та відправили купюру на експертизу. Такий процес займе час. У більшості випадків немає приводу для паніки, оскільки камери все фіксують, і коли ваша чесність підтвердиться, фальшиву купюру вам обміняють на справжню.

Батько Усика воював в Афганістані: Боксер розповів про його жахи і головні болі, які не давали жити

вівторок, 31 січень 2023, 10:59

Український чемпіон світу у суперважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBO та IBF Олександр Усик (20-0, 13 КО) згадав, як важко було його батькові після участі у війні в Афганістані. Після повернення додому Олександр Анатолійович мав проблеми зі здоров'ям,...

Продукти, транспорт, житло, медобслуговування: Стали відомі реальні витрати на проживання українців у Польщі

вівторок, 31 січень 2023, 10:30

Українці, які живуть у Польщі, можуть собі дозволити за свою зарплату трохи більше, ніж наші співгромадяни, оскільки ціни там майже паритетні з нашими, а от зарплати відчутно вищі. І все ж, витрати на проживання складають левову частку польської мініма...