
Митрополит УПЦ Московського патріархату заявив, що молився за президентсво глави держави Володимира Зеленського ще до виборів. Про це один із священиків УПЦ МП розповів у зверненні, що записав на відео, передають Патріоти України.
За його словами, духовенство та парафіяни молилися за президента Зеленського, тож тепер просять "не ображати Лавру".
На тлі подій в УПЦ МП та Київо-Печерській Лаврі священик розповів, що перемогу Зеленського на виборах йому "відкрив Бог". Після цього він із парафіянами почав молитися за нового президента.
"У цій обителі я молився і прохав Бога, щоб Господь відкрив мені, хто стане новим президентом. Мені Господь відкрив, що буде президентом Володимир Зеленський. Володимир буде президентом", - розповів митрополит.
Дізнавшись новину, митрополит зателефонував "другу Михайлу" та повідомив про пророцтво. "Володимир сказав у радості: "Якщо мене оберуть, я навіть похрищусь". Я всім це розповів. Всі брати монастиря, прихожани, всі молилися, щоб Володимир Зеленський став президентом", - розповів священик УПЦ МП. Він також додав, що за Зеленського молилися, "щоб він нашу Лавру не ображав".
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...