Драгер, яким перевірили стан водія, показав, що вміст алкоголю в крові чоловіка перевищує норму в понад 7 разів.
На Львівщині патрульні зупинили нетверезого водія шкільного автобуса, який віз учнів. Про це повідомили у прес-службі поліції Львова, передають Патріоти України.
Інцидент трапився 18 травня поблизу села Волиця. Екіпаж патрульної поліції отримавши орієнтування про нетверезого водія, зупинив шкільний автобус. У цей момент в салоні перебувало близько двадцяти учнів.
Як зазначили у поліції, учні прямували з пікніка. Під час спілкування з водієм, інспектори помітили в нього очевидні ознаки алкогольного сп'яніння та запропонували пройти перевірку.
- Результат вразив інспекторів. Прилад драгер показав, що вміст алкоголю в крові чоловіка перевищує норму в понад 7 разів, а саме – 1,43 проміле. Водій підтвердив, що випив вина, – додали у поліції.
На 61-річного чоловіка патрульні склали протокол.
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...