Драгер, яким перевірили стан водія, показав, що вміст алкоголю в крові чоловіка перевищує норму в понад 7 разів.
На Львівщині патрульні зупинили нетверезого водія шкільного автобуса, який віз учнів. Про це повідомили у прес-службі поліції Львова, передають Патріоти України.
Інцидент трапився 18 травня поблизу села Волиця. Екіпаж патрульної поліції отримавши орієнтування про нетверезого водія, зупинив шкільний автобус. У цей момент в салоні перебувало близько двадцяти учнів.
Як зазначили у поліції, учні прямували з пікніка. Під час спілкування з водієм, інспектори помітили в нього очевидні ознаки алкогольного сп'яніння та запропонували пройти перевірку.
- Результат вразив інспекторів. Прилад драгер показав, що вміст алкоголю в крові чоловіка перевищує норму в понад 7 разів, а саме – 1,43 проміле. Водій підтвердив, що випив вина, – додали у поліції.
На 61-річного чоловіка патрульні склали протокол.
Держава надає деяким категоріям громадян спеціальні соціальні гарантії. Йдеться про нарахування щомісячних додаткових виплат до пенсії та право вийти на "заслужений відпочинок" на кілька років раніше від норми для загального пенсійного віку. Про те, хт...
Багато українців продовжують працювати, навіть попри те, шо отримують пенсійні виплати. Та постає запитання: якщо людині призначили групу інвалідності, то чи може вона отримувати і пенсію, і зарплату, якщо влаштується на роботу. Детальніше про це розпо...