Після того, як на державному телеканалі "Рада" показали відео з "МНС Росії", винних покарали. Сім співробітників мовника звільнили, ще кілька оштрафували.
Таку заяву зробив директор компанії "Кінокіт", що виготовляє контент для телеканалу, Максим Онанко. Про це повідомляє "Детектор медіа".
За словами Онанка, компанія визнає свою відповідальність за те, що в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" були показані кадри евакуації людей, яку проводили працівники МНС Росії на тимчасово окупованій території Херсонщини. Він назвав цю ситуацію "прикрою помилкою".
Онанко уточнив, що керівництво компанії одразу ж провело екстрену нараду "через цю надзвичайну ситуацію", на якій були з’ясовані причини її виникнення.
"Семеро співробітників, які допустили грубе порушення трудових обов’язків, будуть звільнені. А саме: шеф-редактор випуску, редактор, випусковий редактор, режисер монтажу, режисер АСБ, режисер підготовки випуску та ассистент режиссера на плейауті", – наголосив директор "Кінокіта".
Він також додав, що на керівників відділів, які відповідають за певні напрямки роботи, накладені штрафи.
Нагадаємо, нещодавно в українській мережі розгорівся скандал через появу в ефірі телемарафону кадрів в стилі російського пропагандистського телебачення про евакуацію мирних жителів Херсонщини. Телеканал "Рада" супроводив свій сюжет від 9 червня відеорядом із рятувальниками і човнами з написами "МНС РФ".
Фактично на тлі закликів до всього світу покарати Росію за черговий теракт проти України, на українському ж телеканалі під плашкою "Єдині новини" й синьо-жовтим прапорцем дублювалася картинка, на якій світилися російські рятувальники та човни з написами "МНС РФ".
Тож люди вимагали звільнення міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка.
Внаслідок російської атаки на Київ у суботу, 18 січня, загинуло подружжя з Вінницької області Олексій та Світлана. Вони приїхали до столиці у справах. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила місцева жителька Соня Голованюк. Тіл...
В Україні розглядають можливість відкриття аеропортів навіть під час війни, зокрема у Львові, однак експерти наголошують на значних ризиках, пов’язаних з атаками балістичних ракет "Кинджал". У разі їхнього запуску час підльоту становить лише 10-12 хвил...