Штучна еволюція: В Японії збираються масово перефарбовувати корів на зебр (фотофакти)

Модний забарвлення з користю для здоров'я: вчені розфарбували в смужку корову і з'ясували, що маскування відлякує комах

Багатьом відома теорія про те, що смужки зебри захищають тварина не тільки від спеки, а й від укусів комах. Вчені Японії вирішили провести незвичайний і досить веселий експеримент, для того щоб довести справедливість цього твердження або повністю спростувати теорію, повідомляють Патріоти України з посиланням на Huffington post.
Головною героїнею експерименту стала звичайнісінька корова. Заради науки їй довелося стерпіти людські маніпуляції і звикнути до нового іміджу.
Вчені перефарбували тварину на кшталт африканської зебри. На жаль, невідомо, яким барвником користувалися дослідники-експериментатори, але результат їх роботи здатний вразити будь-якого стиліста і викликати заздрість у спеціалістів, що придумують фантастичних тварин для кінофільмів. Небачений гібрид корови і зебри виглядає досить мило.
Для участі в експерименті фахівці відібрали шість чорних японських корів. Ця порода була обрана через відсутність світлих або кольорових плям на шкірі.

Тварин розділили на три групи, по парі корів в кожній і розфарбували по-різному:
«А» - завдали яскраві білі смуги, повністю імітуючи забарвлення зебр;
«В» - намалювали темні смуги, що майже зливаються з кольором шерсті;
«С» - не зробили нічого.
Після того, як цей підготовчий етап завершився, вчені приступили до спостереження. Тварини попрямували на випас, а вчені приготувалися в кінці дня порівняти інтенсивність впливу на корів комах.

Як це не дивно, але виявилося, що комахи в рази рідше атакують смугастих корів.
Причому тварини з експериментальної групи «А», тобто ті, які хизувалися на випасі з яскравими білими смужками, практично взагалі не постраждали від укусів оводів і інших комах.
Набагато гірше йшли справи у корів, що нагадують «мелірованих брюнеток». Тварини з групи «В» були неабияк покусані комахами. Але в порівнянні з коровами, чий зовнішній вигляд вчені залишили не змінним, тваринам з групи «В» пощастило.
Чорні корови з експериментальної групи «С» були в буквальному сенсі змучені активністю комах. Інформаційний ресурс пояснює, що експеримент вчених показав, що можна використовувати безпечний для здоров'я корови, нетоксичний барвник і з його допомогою надійно захистити корівок.

На Полтавщині чоловік відмовився від мобілізації "через плутанину з датами й вагу": Стало відомо, як його покарали

неділя, 23 лютий 2025, 6:30

У Полтавській області чоловік відмовився від мобілізації, пояснюючи це тим, що має невелику вагу. Також він нарікав на "плутанину в датах", але суд покарав військовозобов'язаного громадянина за порушення законодавства. Про це йдеться у вироку, опубліко...

​"Я не розумію": Співробітниця ПриватБанку відмовилася обслуговувати російськомовного клієнта (відео)

субота, 22 лютий 2025, 22:59

Мережею поширилося відео, де працівниця Приватбанку відмовляється обслуговувати російськомовного клієнта. Жінка навідріз заявила, що не розуміє російської мови. Зокрема користувачка соцмережі Facebook Олена Гуменюк зауважила, що згідно з українським за...