Як повідомляли Патріоти України, Асоціація міжнародних автоперевізників заявила, що на Закарпатті представники ТЦК зупиняють фури і мобілізують водіїв прямо з колес. В обласному центрі комплектування відреагували.
У повідомленні Закарпатського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки наголошують, що водії вантажних транспортних засобів такі ж громадяни України як і інші.
"Під час огляду документів на контрольно-пропускних пунктах не завжди є змога перевірити на місці всі військово-облікові дані. Це пов’язано з тим, що громадяни завчасно не подбали про наявність при собі військово-облікових документів. В таких випадках військовозобов’язаним пропонують проїхати до ТЦК і СП для уточнення даних", - йдеться у повідомленні.
Наголошується, що вантажівка залишається під наглядом представників правоохоронних органів.
Також в ОТЦК зазначають, якщо громадян не підлягає мобілізації, то повинен мати при собі відповідні документи з відмітками, які підтверджують відстрочку, або ж відміткою про знаття з військового обліку чи документ про належним чином оформлене бронювання", - сказано у повідомленні.
"Також наголошуємо, що система "Шлях" немає нічого спільного з військовим обліком", - наголосили в ТЦК.
Асоціація міжнародних автоперевізників заявила, що у Закарпатській області представники ТЦК та СП незаконно затримують водіїв вантажівок і мобілізують їх.
"Працівники РТЦК на посту ДАІ "Нижні Ворота" Закарпатської області 24.04.2024 зранку незаконно затримали водіїв кількох вантажівок, які здійснювали транзитне перевезення товарів з Європи до України, примусово доставили до приміщення відповідного відділу РТЦК де швидко мобілізували і направили для проходження військової служби до військових частин", - йдеться у повідомленні.
2000 гривень — щомісячна соціальна допомога пенсіонерам, які звільнились на пенсію до березня 2018 року. Її призначили як компенсацію через те,що у 2018 році постановою Кабміну № 103 не було передбачено включення додаткових видів грошового забезпечення...
Ціни на картоплю в Україні зросли через обмежену пропозицію, сезонне погіршення якості та зростання виробничих витрат. Суттєве здешевлення можливе лише з появою молодої картоплі на початку червня – за умови сприятливих погодних умов. Нині роздрібні цін...