
У Керченській протоці понад 1000 м вглиб напівтвердих, піщаних, обводнених глин, і за старими нормами будувати на цих глинах нічого не можна. Про це заявив російський гідрогеолог, кандидат геолого-мінералогічних наук Юрій Медовар, передають Патріоти України.
"А вони почали будувати, вони порушили закон, і їх потрібно судити за це. Уявіть собі, якщо грюкне грязьовий вулкан, глина підніметься вище і піде з-під опори, і опора звалиться. Вона ж стоїть п'ятами на глині, і це досить серйозна річ насправді. Цей непотрібний більшості міст будувався тільки для однієї людини. На нього викинули купу грошей, і я впевнений, що експлуатаційні витрати перевищать вартість будівництва самого моста. До цього все йде", – сказав Медовар.
Додав, що в будівельних нормах було написано, що в сейсмічних районах арочні мости можуть будуватися тільки на скельній основі. Враховуючи, на чому стоїть Керченський міст, про вантажні та пасажирські перевезення не може бути й мови.
Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...
Зумери та міленіали мають різні можливості на ринку праці, водночас представники покоління Z заробляють більше. Відповідні дані зазначені у звіті Bank of America Institute, де порівняли середні зарплати зумерів та міленіалів, передають Патріоти України...