"Стоїть п'ятами на глині": Медовар прогнозує швидкий крах Кримського моста

У Керченській протоці понад 1000 м вглиб напівтвердих, піщаних, обводнених глин, і за старими нормами будувати на цих глинах нічого не можна. Про це заявив російський гідрогеолог, кандидат геолого-мінералогічних наук Юрій Медовар, передають Патріоти України.

"А вони почали будувати, вони порушили закон, і їх потрібно судити за це. Уявіть собі, якщо грюкне грязьовий вулкан, глина підніметься вище і піде з-під опори, і опора звалиться. Вона ж стоїть п'ятами на глині, і це досить серйозна річ насправді. Цей непотрібний більшості міст будувався тільки для однієї людини. На нього викинули купу грошей, і я впевнений, що експлуатаційні витрати перевищать вартість будівництва самого моста. До цього все йде", – сказав Медовар.

Додав, що в будівельних нормах було написано, що в сейсмічних районах арочні мости можуть будуватися тільки на скельній основі. Враховуючи, на чому стоїть Керченський міст, про вантажні та пасажирські перевезення не може бути й мови.

Джерело: Обозреватель

Арнольд Шварцнеггер став дідом

понеділок, 10 серпень 2020, 22:35

Для Кетрін Шварценеггер ця дитина є першою. Журналісти ET Online побачили його на ринку в Санта-Барбарі у неділю, 9 серпня. Чоловік купував подарунок, який прикрасив рожевою стрічкою. Та чи був це натяк, що у Кетрін Шварценеггер та Кріса Пратта народил...

Відвезли у відділок: Під посольством Білорусі у Києві затримали екс-політв'язня Кольченка (фото)

понеділок, 10 серпень 2020, 21:44

Демонстранти вигукували патріотичні білоруські гасла і вимагали від президента Олександра Лукашенка піти у відставку. Під час демонстрації під посольством Білорусі в Києві затримали колишнього політв'язня Олександра Кольченка. Крім нього затримали ще о...