У Керченській протоці понад 1000 м вглиб напівтвердих, піщаних, обводнених глин, і за старими нормами будувати на цих глинах нічого не можна. Про це заявив російський гідрогеолог, кандидат геолого-мінералогічних наук Юрій Медовар, передають Патріоти України.
"А вони почали будувати, вони порушили закон, і їх потрібно судити за це. Уявіть собі, якщо грюкне грязьовий вулкан, глина підніметься вище і піде з-під опори, і опора звалиться. Вона ж стоїть п'ятами на глині, і це досить серйозна річ насправді. Цей непотрібний більшості міст будувався тільки для однієї людини. На нього викинули купу грошей, і я впевнений, що експлуатаційні витрати перевищать вартість будівництва самого моста. До цього все йде", – сказав Медовар.
Додав, що в будівельних нормах було написано, що в сейсмічних районах арочні мости можуть будуватися тільки на скельній основі. Враховуючи, на чому стоїть Керченський міст, про вантажні та пасажирські перевезення не може бути й мови.
Журналістка Яніна Соколова розповіла деталі конфлікту з ексміністром економіки, президентом Київської школи економіки (KSE) Тимофієм Миловановим. Він, за її словами, поширює неправдиву інформацію та не виконав обіцяного фінансування благодійного проєкт...
Від 1 січня 2025 року педагогічні працівники середніх шкіл почнуть отримувати щомісячну доплату в розмірі 1 300 грн, а від 1 вересня сума збільшиться до 2 600 грн. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів України №1286, передають Патріоти України....