"Стоїть п'ятами на глині": Медовар прогнозує швидкий крах Кримського моста

У Керченській протоці понад 1000 м вглиб напівтвердих, піщаних, обводнених глин, і за старими нормами будувати на цих глинах нічого не можна. Про це заявив російський гідрогеолог, кандидат геолого-мінералогічних наук Юрій Медовар, передають Патріоти України.

"А вони почали будувати, вони порушили закон, і їх потрібно судити за це. Уявіть собі, якщо грюкне грязьовий вулкан, глина підніметься вище і піде з-під опори, і опора звалиться. Вона ж стоїть п'ятами на глині, і це досить серйозна річ насправді. Цей непотрібний більшості міст будувався тільки для однієї людини. На нього викинули купу грошей, і я впевнений, що експлуатаційні витрати перевищать вартість будівництва самого моста. До цього все йде", – сказав Медовар.

Додав, що в будівельних нормах було написано, що в сейсмічних районах арочні мости можуть будуватися тільки на скельній основі. Враховуючи, на чому стоїть Керченський міст, про вантажні та пасажирські перевезення не може бути й мови.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. "Окраїна Росії та Білорусі!": Житель Донбасу влаштував розбірки в автобусі з українським військовим (відео)

субота, 29 лютий 2020, 9:00

Чоловік звинуватив військового в тому, що "влада, яку ви привели, нічого не зробила". У мережу потрапило відео кричущого інциденту в автобусі – житель Донбасу накинувся із звинуваченнями на українського військового. Ролик опублікував у Twitter офіцер З...

Шоста річниця подвигу «Гетьмана Сагайдачного»: Це стало символом вірності і надихнула націю у важкі дні окупації Криму

субота, 29 лютий 2020, 8:26

Шість років тому, коли екіпажі та кораблі ВМСУ у Криму один за одним потрапляли у руки російських загарбників, найбільший та найновіший з них, фрегат «Гетьман Сагайдачний» повертався через турецькі протоки до Чорного моря, нагадують Патріоти України. В...