
У Богородчанах, в Івано-Франківській області, двох працівників селищної ради застукали на розпиванні горілки на робочому місці серед білого дня. Про це 14 січня повідомило регіональне видання Галка, передають Патріоти України.
Відео в мережі з’явилось 11 січня, його опублікувала місцева жителька Люда Парфан. «На відео начальник відділу архітектури Сергій Сікора та начальник сектору архітектурно-будівельного контролю Андрій Шимонівський розважаються в приміщенні Богородчанської селищної ради в робочий вівторок
13 січня 2025 року голова Богородчанської громади Ростислав Заремба прокоментував цей інцидент. Він зазначив, що ситуація складається з двох аспектів: перший стосується етики поведінки посадової особи, а другий — робочих моментів. «Я вважаю, що в будь-який час, а особливо у воєнний, така поведінка посадової особи є неприпустимою. Вона кидає тінь на колектив і є неприйнятною. Тому 8 січня керівник місцевого самоврядування Сергій Сікора написав заяву на звільнення, яка була підписана, і з 22 січня він припиняє свою роботу», — цитує видання керівника громади.
Стосовно керівника сектору архбудконтролю Андрія Шимонівського проведено службове розслідування. Йому оголосили догану і попередили про подальше звільнення у випадку повторного порушення.
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки може викликати військовозобов'язаного громадянина, що перебуває на обліку. Проте такий виклик має здійснюватись шляхом вручення повістки. Усний виклик до ТЦК просто по телефону не є законним. ...
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...