Волонтер Леся Литвинова розповіла про те, як переносять Covid-19 люди літнього віку - практично у всіх них проблеми з сатурацією - насиченням крові киснем, що завдає величезних страждань. Вдіяти лікарі не можуть нічого - пацієнтам потрібне постійне перебування на апараті штучного дихання, без якого вони помруть. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
За словами Литвинової, ситуація вийшла з-під контролю. Заклади охорони здоров'я вже зараз не можуть надавати якісну медичну допомогу хворим з коронавірусом. Рідні хворих вже визнають, що їхні хворі бабусі і дідусі приречені на смерть..
"Бабусю виписали, а у неї 57 відсотків кисню. У неї губи сині. У неї нігті чорні. Я розумію, що ви не можете допомогти. Вибачте, що потурбувала", - передала Литвинова розмову з однією з родичок пацієнток лікарень.
Волонтерка зауважила, що саморобки зі старих балонів і пластикових пляшок їй до болю нагадують дерев'яні щити і наколінники з журналів, перемотані скотчем на Майдані.
"Сьогодні один з підопічних телефонував мені подякувати за той час, поки він міг дихати. Чути, як важко йому дається кожне слово. І хочеться вити і провалитися крізь землю. І зрозуміло, що при першій нагоді треба повертати йому апарат. Ось тільки я не розумію коли ця можливість буде", - написала Литвинова. Також волонтер закликала українців допомогти придбати концентратори для допомоги хворим.
"У перших числах листопада в Україну заходить ще одна партія 10-літрових концентраторів. У мене є можливість викупити звідти 50 штук за дуже пристойною ціною і з фільтрами. Це дозволить мені на якийсь час видихнути... Ситуація, судячи з усього, після виборів остаточно понесеться...", - зазначила Литвинова.
Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення. Як пише видання Express, швейцарський уряд пропонує моло...
В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...