Схоже, у додатку «Резерв+» виявлено ще один недолік: окрім того, що прикордонники «не довіряють» йому при перетині кордону, в Раді заявили про недостовірність кодів при розробці, через що після оновлення даних в застосунку все одно потрібно йти до ТЦК.
Про це повідомив народний депутат Володимир Арʼєв в етері Еспресо.
«Це свідчить про те, що застосунок розроблявся дуже швидко й стислі терміни. Мало того, потім виявилось, що коди, які були використані для створення застосунку, були скопійовані зі шкільної програми. Саме тому, на наступному засіданні Комітету з питань цифрової трансформації ми викликали заступницю міністра оборони, а також поставили ряд питань до уряду. Зокрема, звідки були виділені кошти на створення застосунку та чи проводився конкурс на розробника програмного забезпечення», — зазначив Арʼєв.
Нардеп вважає, що військовозобов'язані фізично не встигнуть оновити дані протягом 60 днів.
Тому у Раді зареєстрували законопроєкт, який пропонується продовжити термін оновлення даних військовозобовʼязаних до 150 днів.
«Ми будемо вимагати від уряду та Міноборони зробити застосунок таким чином, щоб розвантажити ТЦК, й питання, які можна вирішити лише після відвідування Територіального центру комплектування, можна було б вирішити онлайн», — додав він.
American Meteor Society отримало десятки хибних повідомлень з Вісконсину, Мічигану та Іллінойсу через падіння вогняної кулі на Землю, пише NV, інформує UAINFO.org. . SpaceX зазвичай запускає супутники Starlink партіями по 20 і більше штук. Вони розроб...
Наприкінці січня в Україні стало помітно тепліше. Втім, вже на початку лютого у регіонах стане прохолодніше - будуть морози і навіть сніг. Про це повідомила синоптикиня Укргідрометцентру Наталія Птуха в коментарі "Главреду", передають Патріоти України...