Заступник командира 3-ї ОШБр Максим Жорін емоційно прокоментував нещодавні висловлювання деяких блогерів, які викликали резонанс у суспільстві. Про це він написав в Telegram, передають Патріоти України.
За його словами, подібна риторика може мати кілька пояснень: "Щось останнім часом занадто нахабно почали висловлювати свою недорозвинену думку різні блогери. Яка є або показником їхньої прихильності до нашого ворога (а це карається законом), або слабкорозумністю (за це просто можна отримати в є***ло)".
Він пояснює, що толерування будь-чого, повʼязаного з РФ, від музики до культури та свят, є неприпустимим. "Бо наш ворог якраз на цю ватну аудиторію і орієнтується".
Згадав Жорін також нещодавню заяву блогерки Яни Осипової стосовно ветеранів, які втратили кінцівки на фронті: "Що стосується різних заяв про ветеранів з пораненнями, нерозуміння того, що ми живемо в новій реальності, де протези, шрами, прояви ПТСР - абсолютно нормально - за це просто треба виховувати на вулицях".
Щодо цього нагадаємо, що блогерка Яна Осипова осоромилася своїми словами про людей, які втратили кінцівки через війну. "Я не знаю, ви вважаєте це нормальним? Як на мене, це повний деб**зм і неправильні моменти, які прищеплюються нашим дітям. Як іноді задумаюсь, а що далі буде з нашим суспільством?", - заявила вона в соцмережі.
В контексті цього Жорін пояснює, що на всі подібні скандали має бути реакція держави. "Але в більшій мірі самого суспільства. Це і є дорослішання нації - коли вона починає швидко та рішуче реагувати на деструктивні елементи. Т*пі блогерши, на яких підписані тисячі людей, є не меншим злом, ніж агентура рф", - врешті підсумовує він.
Педагоги, що працюють у приватних школах, мають право на відстрочку від мобілізації, як і їхні колеги з державних шкіл. Адже форма фінансування навчального закладу, згідно з чинним законодавством, не впливає на можливість отримання відстрочки викладача...
В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...