Трамп не сподобався? Дуже важливий котик заблокував лімузин президента США (фото)

Кіт Ларрі, який живе Даунінг стріт, 10, вніс трохи різноманітності у офіційний візит.

Коту Ларрі не сподобався Трамп? Фото: Твіттер.

Придворний Мишолов резиденції прем'єр-міністра Великобританії – кіт Ларрі, є титулованою особою і він про це, здається, усвідомлює свою вагу. Бо йому навіть президент США – не указ, зазначають Патріоти України.

Цього тижня президент США Дональд Трамп прибув із робочим візитом до Лондона, де зустрівся з прем'єр-міністром Великобританії Терезою Мей. У ході візиту трапилась кумедна пригода, яка вийшла за межі протокольних зустрічей і фото.

Подружжя Трампів зустрілось з сімейством Мей у їхній офіційній резиденції на Даунінг стріт 10. У цьому будинку мешкає чотирилапий держслужбовець – Головний Мишолов Урядової Резиденції (це офіційний титул, англ. Chief Mouser to the Cabinet Office) Ларрі. Він не має благородного походження, оскільки у резиденцію потрапив прямо з притулку для бездомних тварин, а порода його – дворова. Була. А нині – дворянська. При цьому титулований котик обходиться казні у 100 фунтів на рік і знає собі ціну.

У той час як Трампи та Меї вели свої важливі розмови у будинку, кіт облюбував собі місце під машиною американського президента і зручно вмостився під теплими вихлопними трубами. Коли ж двоногим прийшов час прощатись, команда охоронців Дональда Трампа повідомила йому, що вони не можуть зрушити з місця, оскільки під лімузином сидить Ларрі і всіляко опирається спробам виманити його звідти.

Деякі британські ЗМІ побачили у цьому демонстрації негативної позиції Ларрі, щодо візиту Трампа, забуваючи, що він, хоч і знатна особа, але все ж таки кіт. Врешті-решт Ларі усе ж покинув свою тепле місце та перебрався на підвіконня будинку номер 10 по Даунінг стріт, аби попозувати для фотографів разом з політиками.


Може принести великі проблеми: Чому не можна дарувати свічки, самостійно задувати і заносити їх в будинок

субота, 22 січень 2022, 19:45

Свічки є дуже сильним енергетичним предметом. З їх допомогою ворожать, звільняють від негативу в будинку і відлякують нещастя. Але свічки можуть нести й неприємності. Які прикмети про свічки існували в старовину, і вони актуальні досі – читайте в матер...

Авто опинилось в крижаній воді: Під Херсоном поліцейські та очевидці не дали загинути 82-річному водієві (фото)

субота, 22 січень 2022, 19:28

У суботу, 22 січня, на Херсонщині поліцейські врятували життя 82-річного чоловіка, машина якого з'їхала до Каховського магістрального каналу. Про щасливий порятунок людини розповіли на порталі МВС, передають Патріоти України. Інцидент стався поблизу се...