Трамп не сподобався? Дуже важливий котик заблокував лімузин президента США (фото)

Кіт Ларрі, який живе Даунінг стріт, 10, вніс трохи різноманітності у офіційний візит.

Коту Ларрі не сподобався Трамп? Фото: Твіттер.

Придворний Мишолов резиденції прем'єр-міністра Великобританії – кіт Ларрі, є титулованою особою і він про це, здається, усвідомлює свою вагу. Бо йому навіть президент США – не указ, зазначають Патріоти України.

Цього тижня президент США Дональд Трамп прибув із робочим візитом до Лондона, де зустрівся з прем'єр-міністром Великобританії Терезою Мей. У ході візиту трапилась кумедна пригода, яка вийшла за межі протокольних зустрічей і фото.

Подружжя Трампів зустрілось з сімейством Мей у їхній офіційній резиденції на Даунінг стріт 10. У цьому будинку мешкає чотирилапий держслужбовець – Головний Мишолов Урядової Резиденції (це офіційний титул, англ. Chief Mouser to the Cabinet Office) Ларрі. Він не має благородного походження, оскільки у резиденцію потрапив прямо з притулку для бездомних тварин, а порода його – дворова. Була. А нині – дворянська. При цьому титулований котик обходиться казні у 100 фунтів на рік і знає собі ціну.

У той час як Трампи та Меї вели свої важливі розмови у будинку, кіт облюбував собі місце під машиною американського президента і зручно вмостився під теплими вихлопними трубами. Коли ж двоногим прийшов час прощатись, команда охоронців Дональда Трампа повідомила йому, що вони не можуть зрушити з місця, оскільки під лімузином сидить Ларрі і всіляко опирається спробам виманити його звідти.

Деякі британські ЗМІ побачили у цьому демонстрації негативної позиції Ларрі, щодо візиту Трампа, забуваючи, що він, хоч і знатна особа, але все ж таки кіт. Врешті-решт Ларі усе ж покинув свою тепле місце та перебрався на підвіконня будинку номер 10 по Даунінг стріт, аби попозувати для фотографів разом з політиками.


Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...