Трамп не сподобався? Дуже важливий котик заблокував лімузин президента США (фото)

Кіт Ларрі, який живе Даунінг стріт, 10, вніс трохи різноманітності у офіційний візит.

Коту Ларрі не сподобався Трамп? Фото: Твіттер.

Придворний Мишолов резиденції прем'єр-міністра Великобританії – кіт Ларрі, є титулованою особою і він про це, здається, усвідомлює свою вагу. Бо йому навіть президент США – не указ, зазначають Патріоти України.

Цього тижня президент США Дональд Трамп прибув із робочим візитом до Лондона, де зустрівся з прем'єр-міністром Великобританії Терезою Мей. У ході візиту трапилась кумедна пригода, яка вийшла за межі протокольних зустрічей і фото.

Подружжя Трампів зустрілось з сімейством Мей у їхній офіційній резиденції на Даунінг стріт 10. У цьому будинку мешкає чотирилапий держслужбовець – Головний Мишолов Урядової Резиденції (це офіційний титул, англ. Chief Mouser to the Cabinet Office) Ларрі. Він не має благородного походження, оскільки у резиденцію потрапив прямо з притулку для бездомних тварин, а порода його – дворова. Була. А нині – дворянська. При цьому титулований котик обходиться казні у 100 фунтів на рік і знає собі ціну.

У той час як Трампи та Меї вели свої важливі розмови у будинку, кіт облюбував собі місце під машиною американського президента і зручно вмостився під теплими вихлопними трубами. Коли ж двоногим прийшов час прощатись, команда охоронців Дональда Трампа повідомила йому, що вони не можуть зрушити з місця, оскільки під лімузином сидить Ларрі і всіляко опирається спробам виманити його звідти.

Деякі британські ЗМІ побачили у цьому демонстрації негативної позиції Ларрі, щодо візиту Трампа, забуваючи, що він, хоч і знатна особа, але все ж таки кіт. Врешті-решт Ларі усе ж покинув свою тепле місце та перебрався на підвіконня будинку номер 10 по Даунінг стріт, аби попозувати для фотографів разом з політиками.


"Цигарок не курив, навіть коли був на фронті": 100-річний киянин розкрив секрет свого довголіття

субота, 1 квітень 2023, 17:30

У Києві мешкає 100-річний ветеран Другої світової війни Григорій Романович Куземко, який зараз переживає нові бойові дії на території України. Він розповів, що особливого секрету довголіття немає. Про це він сказав в інтерв'ю ТСН.ua, передають Патріот...

Кепська новина для кавоманів: Ціни на каву з вершками б'ють рекорди - і це ще не кінець!

субота, 1 квітень 2023, 17:28

В Україні різко злетіли ціни на каву з вершками. Виросли всі три компоненти вартості улюбленого напою: кава, цукор і вершки, передають Патріоти України. До кінця березня зросли ціни на всі три компоненти популярного напою. Зокрема, ціни на розчинну кав...