"Ми не цінуємо те, що маємо. От перловка. Всі фукають, коли бачать її. Ставлять на найнижчий рівень у кашовій ієрархії", - пише Євген Клопотенко на своєму сайті, передають Патріоти України, та продовжує:
"По-перше, майте повагу. Перловці, думаю, не сильно приємно. По-друге, шановне панство, прошу вас змінити свої погляди. Бо перловка крута і заслуговує на ваше щире "вау, це ж охрініти, як смачно".
Це як благословення гастробогів. Пружна та мармеладна. З нею ротові стає інтєрєснєнько. Як готувати перловку так, щоб отримати серцевий напад від її божественного смаку. Розповідаю.
Варіант номер один. У готову перловку додаєте запечений гарбуз, зерна фенхелю, родзинки, мікс горіхів, лимонний сік, рослинну олію та сіль за смаком. Божеволієте.
Або можете змішати перловку з печеним буряком, горіхами, петрушкою, м'яким козиним сиром або фетою - теж буде файно.
А щоб зварена перловка вийшла класнючою, її треба заздалегідь промити двічі, залити водою (250 мл на 100 г перловки), варити на невеличкому вогні, але не доводити до сильної готовності. Залиште її аль денте. Варіант номер два. Готуємо за принципом різотто. Тільки з перловкою це буде називатися орзотто. Біле вино, мідії, часник, корінь селери, вершкове масло, пружні зернятка перловки у густому бульйоні, пармезан. Це прекрасно".
Погода в травні може здивувати українців різкими перепадами температур. Попри очікування літнього тепла, до країни може увірватися арктичне повітря, передають Патріоти України. На початку травня в деяких регіонах температура опуститься до мінімальних "...
Урожай пшениці в Україні у 2025 році буде нижчим від середнього за останні п'ять років, прогнозує Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО), передають Патріоти України. "В Україні виробництво пшениці у 2025 році очікується на рівні, нижч...