"Це пекло, по 12 годин на ногах": Українці розповіли про роботу в Польщі та обман з оплатою

Українці у Польщі на сезонних вакансіях працюють по 12 годин на добу та з одним вихідним на тиждень. При цьому ті, хто погоджується на неофіційне працевлаштування, часто залишаються без зарплат, а обіцяні умови не завжди надають заробітчанам, передають Патріоти України.

Про це у профільній групі "Робота в Польщі" у Facebook розповіли українці у відповідь на питання щодо умов роботи. "У Польщі потрібно працювати по 12 годин, тоді заробиш, а важко скрізь", – пише українка. Без знання польської мови та спеціальності працювати доведеться на збиранні ягід, на складах та заводах. За місяць можна заробити близько 30-40 тис. грн.

Близько 30 тис. грн. – мінімальна зарплата в Польщі, на яку рідко погоджуються місцеві жителі. Українці погоджуються і на такі умови. "Працювала на складі Zara під Познань, то пекло", – ділиться враженнями українка.

"Я працюю, дуже важко, особливо перші тижні, бо робота дуже швидка і по 12 годин. Люди деякі (українці зі стажем) готові загризти, різні агенції по-різному платять: від 16.50 до 20 злотих на годину, а робота у всіх однакова", – розповідає про роботу у Польщі українка.

Деякі українці погоджуються, зокрема, на неофіційне працевлаштування: миють посуд у закладах громадського харчування, збирають ягоди у місцевих фермерів. При цьому без офіційного працевлаштування роботодавець може будь-якої миті змінити умови. Українці скаржаться: часто платять не так, як обіцяли.

Поговорити з курями по-душам: Науковці за допомогою ШІ створили перекладач із півнячої мови

субота, 30 вересень 2023, 4:15

Японські інженери створили перекладач із півнячої мови на основі технологій штучного інтелекту. . Керував дослідницькою роботою професор Адріа Девід Чеок з Університету Токіо. Відкрила шлях до розробки нейромережевого інструменту система під назвою “Г...

Об'єднати всі чемпіонські пояси: Ф'юрі і Усик нарешті підписали контракт на бій

субота, 30 вересень 2023, 1:45

Чемпіон WBC в суперважкій вазі Тайсон Ф'юрі і володар титулів WBA, WBO, IBO і IBF Олександр Усик підписали контракт на бій. "Цієї сенсаційної новини чекали шанувальники спорту в усьому світі. Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBC і Lineal Та...