Це справжня отрута! Ніколи не збивайте температуру цими ліками

Висока температура - явище часте при різного роду інфекціях. Але те, наскільки швидко, вона буде підніматися залежить від збудника і особливостей організму. Лікар-кардіолог Світлана Окоро-Бик з Великобританії розповіла на Facebook, якими препаратами не можна збивати температуру, зазначають Патріоти України.

"Немає такого поняття, як бліда лихоманка. Як швидко піднімається температура, перш за все залежить від збудника, іноді від особливостей організму", - написала лікар.

Якими ліками не можна збивати температуру

Анальгін - отрута, що має ризик впливу на кістковий мозок, який перестає продукувати клітини крові. Від цього вмирають. Анальгін у багатьох країнах заборонений як дітям, так і дорослим. Димедрол – дичина. Старий препарат, який може викликати зупинку дихання. Теж у світі практично не використовується. На температуру ніяким боком не впливає. У Британії його не використовують.

Но-шпа, а також папаверин разом з нею. Ні в один протокол по зниженню температури не включена. Взагалі в педіатрії слід бути 10 разів обережним з нею. Знаю саме випадки, коли но-шпа приводила до реанімації, коли у дитини різко знижувався тиск після цього препарату. Декса - це стероїдний гормон, який має свою нішу. Але температура - ні. Плюс - це серйозний імуносупресант. При частому використанні можна наробити купу проблем.

Які препарати збивають температуру

Є два препарати для боротьби з температурою - парацетамол і ібупрофен, сказала Світлана.
"У нас (в Англії) крім них нічого не використовується більше. Хоч удома, хоч у лікарні. Щоб температура знижувалася, потрібно багато рідини, прохолодне приміщення, дозування препаратів за вагою", - резюмувала медик.

На тлі шаленого злету цін: В Україні різко переписали цінники на популярний продукт

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:32

В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...

В Україні хочуть автоматично арештовувати гроші боржників: Чого чекати

п’ятниця, 22 листопад 2024, 8:58

Народні депутати ухвалили в першому читанні законопроєкт № 9363 "Про внесення змін до деяких законів України щодо цифровізації виконавчого провадження". "За" проголосував 271 нардеп. Серед норм документа – можливість автоматичного арешту коштів боржник...