"Ціну на оренду підіймають не більше ніж на 1% на рік": Українка розповіла про досвід зйому житла в Канаді

Юлія Демчук, яка живе у Ванкувері, зняла в оренду квартиру, яку власники вирішили продати, ще до закінчення контракту оренди. Але, за кордоном орендарі захищені, і навіть, при зміні власників контракт залишається дійсним, передають Патріоти України.

"Перше і найважливіше: рішення продати квартиру, яку хтось орендує, не є приводом виселяти орендарів. І сам факт продажу ніяк не впливає на вашу оренду, навіть беручи до уваги те, що власник квартири змінюється. І навіть потім в нових власників є лише дві легальні причини "виселити" вас: Якщо самі власники, або їх батьки чи діти будуть самі жити в купленій нерухомості. Якщо нові власники збираються переформатовувати нерухомість з квартири в, наприклад, офіс чи магазин", - пояснює українка.

Контракт оренди продовжує діяти на тих самих умовах навіть після продажу, і навіть немає необхідності його перепідписувати. Підняти ціну просто так новий власник теж не має права, лише на дозволені законом 1-2% в рік.

"Орендарі тут захищені від всяких недобросовісних маніпуляцій і угод. Єдиний недолік цього всього - під час продажу потенційні клієнти захочуть подивитись ту саму нерухомість, в якій ви живете. І тут ви вже нічого зробити не можете, але все-одно є певні правила, які мають трохи спростити життя. Ріелтор має попередити вас про перегляди мінімум за 24 години. Під час перегляду в ідеалі вас попросять піти погуляти, але ви можете відмовитись. Якщо ви не залишаєтесь, то ріелтор несе відповідальність за ваші речі поки вас нема", - каже Юлія.

Якщо все-таки після продажу договір оренди розривається, то орендарям дають 2 місяці на пошук нового помешкання і останній місяць проживання оплачувати не треба.

"Занадто довгі язики": У Києві "копи" побили підлітків через музику на вулиці (відео)

вівторок, 18 травень 2021, 16:18

У Києві співробітники поліції затримали і побили підлітків через те, що вони слухали музику на вулиці. Очевидці кажуть, що молоді люди заважали чоловікові, який косив траву. Про це повідомляє Telegram-канал "Україна в шоці", передають Патріоти України....

"Ти не ти, коли голодний": Хитрий кіт із Закарпаття атакував холодильник і став зіркою мережі (відео)

вівторок, 18 травень 2021, 16:13

Кіт на прізвисько Кола став зіркою мережі. Тварина з Ужгорода вразила користувачів своєю витівкою. Річ у тому, що кіт забрався в холодильник і як ні в чому не бувало досліджував його вміст. Про пухнасту домашню тварину написало видання Daily Mail, пере...