Використання пластикового посуду, який містить бамбук, може негативно впливати на здоров’я. Про це попередили громадян у Великій Британії, передають Патріоти України.
Експерти вважають, що загрозу для здоров’я може становити не лише бамбук, а й рисове лушпиння, пшенична солома та коноплі.
Ці матеріали Комітет з токсичності хімічних речовин у харчових продуктах, споживчих товарах та навколишньому середовищі (COT) визнав небезпечними для використання.
Агентство з харчових стандартів Великої Британії (FSA) спільно з COT провело дослідження.
Вони виявили, що з виробів, які складаються з бамбуку та інших рослинних матеріалів, у продукти харчування можуть проникати формальдегід та меламін у небезпечно високих рівнях.
Попри те, що формальдегід вироблюється організмом людини, його надмірне споживання може спричинити шлунково-кишкові розлади.
Тривалий вплив меламіну може призводити до пошкодження нирок та сечовивідних шляхів.
FSA закликає споживачів відмовитися від тривалого використання пластикового посуду, що містить бамбук та інші рослинні матеріали.
У Північній Ірландії вже заборонено продаж таких продуктів.
Зазначається, що сам бамбук і рослинні матеріали не є небезпечними, але їх поєднання з пластиком створює серйозний ризик.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...