
У понеділок, 27 липня, в Харкові на проспекті Гагаріна четверо працівників міськводоканалу загинули в колекторі Безлюдівських очисних споруд. Як сказали джерела в правоохоронних органах, робітники отруїлися, попередньо, газом метаном під час проведення ремонтних робіт у колодязі.
Офіційний сайт управління Національної поліції в Харківській області повідомляє, що серед загиблих троє чоловіків та одна жінка. "Повідомлення про подію надійшло до Основʼянського відділу поліції 27 липня приблизно о 14:15 від працівника комунального підприємства", – зазначили в поліції.
Інформацію внесено до Єдиного обліку. Наразі за адресою працює слідчо-оперативна група. Всі обставини події встановлюються.
Як повідомила пресслужба ДСНС, рятувальники вилучили тіла чотирьох загиблих з каналізаційного колектору. За даними відомства, працівники КП "Харківкомуночиствод" спустилися до колектору без засобів захисту. "Рятувальники у спеціальних засобах захисту органів дихання спустились до колодязя та підняли тіла загиблих працівників на поверхню", – йдеться в повідомленні.

В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...