Забули про засоби захисту: У Харкові четверо робітників загинули в колекторі

У понеділок, 27 липня, в Харкові на проспекті Гагаріна четверо працівників міськводоканалу загинули в колекторі Безлюдівських очисних споруд. Як сказали джерела в правоохоронних органах, робітники отруїлися, попередньо, газом метаном під час проведення ремонтних робіт у колодязі.

Офіційний сайт управління Національної поліції в Харківській області повідомляє, що серед загиблих троє чоловіків та одна жінка. "Повідомлення про подію надійшло до Основʼянського відділу поліції 27 липня приблизно о 14:15 від працівника комунального підприємства", – зазначили в поліції.

Інформацію внесено до Єдиного обліку. Наразі за адресою працює слідчо-оперативна група. Всі обставини події встановлюються.

Як повідомила пресслужба ДСНС, рятувальники вилучили тіла чотирьох загиблих з каналізаційного колектору. За даними відомства, працівники КП "Харківкомуночиствод" спустилися до колектору без засобів захисту. "Рятувальники у спеціальних засобах захисту органів дихання спустились до колодязя та підняли тіла загиблих працівників на поверхню", – йдеться в повідомленні.

Мобілізація від 1 липня: Українцям пояснили, що чекає на тих, хто у розшуку ТЦК

неділя, 28 червень 2026, 12:36

В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...

Історія, яка жахає: У Костянтинівці жінка понад 18 років ховала в квартирі муміфіковане тіло доньки

неділя, 28 червень 2026, 10:58

Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...