У Хмельницькому жінка наїхала на поліцейського, рятуючи чоловіка від ТЦК: Чим все скінчилось

Хмельницький міськрайонний суд відправив під нічний домашній арешт підозрювану, яка завдала легких тілесних ушкоджень працівнику правоохоронного органу. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на дані судового реєстру, передають Патріоти України.

За матеріалами справи, кримінальне правопорушення сталося вранці 11 грудня у Хмельницькому. В одному з дворів працівники ТЦК і поліцейський зупинили чоловіка і попросили показати військово-обліковий документ разом із документом, що посвідчує особу. У відповідь він сказав, що всі документи лежать у його автівці BMW, припаркованій неподалік. Після чого направився у бік машини, сів на переднє пасажирське сидіння і зачинився з середини. На подальші вимоги правоохоронців продемонструвати документи і вийти з автомобіля чоловік не реагував.

У цей час до автомобіля підійшла жінка, сіла на водійське сидіння, зачинивши усі двері транспортного засобу. Далі вона завела машину і почала їхати на поліцейського, який стояв попереду. У результаті жінка бампером в’їхла у ногу правоохоронця. Як наслідок, поліцейський зазнав легких тілесних ушкоджень.

Того ж дня кривдницю було затримано. Жінці оголошено підозру за ч.2 статті 345 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання у вигляді обмеженням волі до п’яти років або позбавленням волі на той самий термін.

Разом із нічним домашнім арештом Феміда поклала низку обов’язків на підозрювану. Зокрема, їй заборонено відлучатися з Хмельницького без дозволу слідчого, прокурора або суду; необхідно здати на зберігання відповідному органу свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд за межі України. Також жінка повинна повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання.

Штраф від ТЦК: Українцям пояснили, як не переплатити й не втратити право на знижку

середа, 14 травень 2025, 16:51

В Україні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть накладати штрафи на військовозобов'язаних громадян, які порушують правила мобілізації. Розповсюджені ситуації, коли ТЦК та СП вимагає оплатити штраф, але видає для цього лише ...

Якщо Пенсійний фонд не зарахував до стажу частину трудового періоду: Українцям пояснили, як діяти

середа, 14 травень 2025, 16:47

В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...