У метро Києва намагалися загасити пожежу шваброю, у мережу потрапило епічне відео

У Київському метрополітені сталася невелика пожежа, яку працівники підземки взялися гасити шваброю. Відео інциденту розмістили у спільноті "Київ Оперативний" у Facebook, інформують Патріоти України.

Інцидент стався вранці в п'ятницю, 18 червня, на станції метро "Золоті ворота". Під стелею сталося невелике загоряння. Іскри сипалися зверху прямо на голови пасажирам.

Люди спочатку переміщалися і не реагували на загоряння, а потім один небайдужий перехожий встав в тунелі переходу і попереджав про те, що попереду небезпека.

Однак найбільше очевидців події вразили дії працівників метрополітену. Через кілька хвилин після загоряння прибіг робітник зі шваброю і почав гасити пожежу ганчіркою. Епічну боротьбу з вогнем зняли на відео. "Техніка гасіння пожежі в столичній підземці просто вражає. Київ, станція метро "Золоті ворота", - сказано в підписі до відео.

У коментарях до відео думки користувачів розділилися. Деякі відзначили, що робочий метро все зробив правильно, а деякі обурилися технікою безпеки в метрополітені.

  • Прибиральник вчинив правильно, приступив до гасіння всіма доступними засобами, не розгубився. До метрополітену звичайно є питання.
  • Українські інновації. Не те, що в Європі.
  • Згоріло мільйона на два, потрібно більше швабр - точно ціну до 20 гривень піднімуть.
  • Молодець чоловік, який став у центрі, і, судячи з усього, попереджав людей.
  • Працівник метро - красава, не розгубився в такій ситуації.
  • Нанотехнології.
  • А де Київський метрополітен закуповує такі ганчірки?

Будні "наддержави": В РФ жінка загинула в дерев'яному туалеті, який зніс некерований вагон поїзда

понеділок, 15 серпень 2022, 22:42

У місті Азбест (Свердловська область РФ) вагон поїзда зійшов з рейок та зніс дерев'яний туалет, в середині якого перебувала жінка. Вона загинула. Про це повідомляє російський телеграм-канал Baza, передають Патріоти України. За даними каналу, інцидент с...

Був на зв'язку з РФ вісім років: У Харкові знайшли ще одного коригувальника (фото)

понеділок, 15 серпень 2022, 22:28

Чергового коригувальника затримали у Харкові. Його перевіряла як порушника комендантської голини. І не дарма. Про це повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передають Патріоти України. "Патрульні перев...