Мармурове море на південь від Стамбула покрив товстий шар слизу, також відомого під неприємною назвою "морські соплі". Фото, зроблені в гавані Бостанчі 31 травня, схвилювали фахівців, адже цей слиз небезпечний для морської флори і фауни, повідомляють Патріоти України.
Морський слиз утворюється в результаті тривалих високих температур і безвітряної погоди в районах з великим вмістом органіки у воді. Його краплі зливаються у великі плями, які можуть долати відстань до 200 км.
Міністр навколишнього середовища Туреччини Мурат Курум заявив, що морський слиз є серйозною проблемою, і в Мармуровому морі сьогодні є десятки точок його поширення. Вперше морський слиз описали у 1729 році. У Мармуровому морі його помітили у 2007 році, і з тих пір проблема ускладнилася.
У сім'ї захисника «Шахтаря» та збірної Грузії Георгія Гочолейшвілі, який перейшов до донецького клубу восени 2022 року з «Сабуртало» за 1 млн євро, невимовна радість. Син футболіста та його дружини Ани — Сандро, який народився у березні минулого року, ...
Завдяки аномальному потеплінню, Україна сьогодні стане найспекотнішою країною Європи, де дощі пройдуть лише у кількох областях, проте невдовзі синоптична ситуація зміниться, передають Патріоти України. За прогнозом синоптиків Укргідрометцентру, погода ...