Мармурове море на південь від Стамбула покрив товстий шар слизу, також відомого під неприємною назвою "морські соплі". Фото, зроблені в гавані Бостанчі 31 травня, схвилювали фахівців, адже цей слиз небезпечний для морської флори і фауни, повідомляють Патріоти України.
Морський слиз утворюється в результаті тривалих високих температур і безвітряної погоди в районах з великим вмістом органіки у воді. Його краплі зливаються у великі плями, які можуть долати відстань до 200 км.
Міністр навколишнього середовища Туреччини Мурат Курум заявив, що морський слиз є серйозною проблемою, і в Мармуровому морі сьогодні є десятки точок його поширення. Вперше морський слиз описали у 1729 році. У Мармуровому морі його помітили у 2007 році, і з тих пір проблема ускладнилася.
У Києві з'явилася нова мініскульптура, присвячена легендарним Київським контрактам – щорічному ярмарку, яка збирав на головній площі Подолу, що отримала назву Контрактова, покупців та продавців з різних теренів України, Польщі, Росії, Білорусі і навіть...
За словами співзасновника компанії елітних подорожей Black Tomato Тома Марчанта, серед заможних мандрівників останнім часом все більшою популярністю користуються чотири вельми несподівані види поїздок, передають Патріоти України з посиланням на Busines...