У Раді підтримали перенесення святкування Різдва на 25 грудня і змінили дати ще низки свят

Різдво Христове в Україні відтепер святкуватимуть 25 грудня. Відповідне рішення 14 липня підтримали депутати Верховної Ради 241 голосом, передають Патріоти України.

"Проти" висловилися лише 2 народні обранці. Про це повідомив уTelegram народний депутат від партії "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко. Окрім того, перенесено також дати святкування інших свят:

– Дня Української Державності – з 28 липня на 15 липня,

– Дня захисників і захисниць України – з 14 жовтня на 1 жовтня.

"Ну що, будемо святкувати 25 грудня (Різдво. - ред.). Ми поступово до цього йшли останні роки і тепер остаточно рішення прийнято. Насправді правильне рішення", – прокоментував Гончаренко.

Він уточнив, що всі нововведення почнуть діяти з 1 вересня. Тобто День Української Державності відсвяткують ще 28 липня цього року. А наступного – 15 липня. А вже День захисників і захисниць – 1 жовтня.

Нагадаємо: офіційно затвердити в Україні нові дати святкування Різдва, Дня Української Державності та Дня захисників та захисниць України у червні запропонував президент України Володимир Зеленський. Він подав до Верховної Ради України два важливих законопроєкти, одним із яких запропонував змінити дати святкувань, а іншим – офіційно закріпити в нашій державі статус англійської мови як однієї з мов міжнародного спілкування та визначити, як вона застосовуватиметься у роботі органів державної влади.

Пенсії в Україні масштабно проіндексують із 1 березня: Ось як перерахують кожну виплату

неділя, 23 лютий 2025, 23:40

З 1 березня проіндексують пенсії практично для всіх українців на заслуженому відпочинку. У проекті бюджету ПФУ передбачено індексацію на рівні 10%, при цьому за останніми підрахунками експертів вона може становити понад 11%. Про це йдеться у матеріалі ...

Українцям видають гроші на дрова: Хто може отримати і які умови

неділя, 23 лютий 2025, 23:25

Українці, які отримують субсидію на оплату послуг ЖКГ, також можуть оформити допомогу на придбання твердого палива, зокрема, дров. Однак лише за певних умов – наприклад, якщо для обігріву житла використовується саме таке паливо. Тобто, за відсутності ц...