Українські воїни врятували від смерті їжака, який заплутався у сітці - відео зворушило мережу

Захисники України поділилися в мережі роликом із порятунком їжака. Тварина заплуталася в сітці й не могла вибратися із пастки без людської допомоги. Вчинок військових зворушив користувачів TikTok, передають Патріоти України.

На кадрах боєць ЗСУ показав їжака, що не міг пересуватися, адже його колючки скували елементи сітки, схожої на рибацьку. Інший військовий розрізав "павутину" за допомогою ножа й звільнив тварину, вберігши її від болісної смерті.

"Це цей чувак вісім років "дамбив Бамбас", а тепер рятує їжаків", – пожартував автор відео. У коментарях він пояснив, що такі сітки, ймовірно, люди й чіпляють для того, щоб упіймати диких тварин – до прикладу, зайця чи фазана.

У мережі ролик набрав понад 3000 лайків і кілька сотень коментарів. В останніх користувачі відзначили вчинок воїнів, які попри бойові будні встигають ще й піклуватися про тваринок.

"Як це зворушливо. Навіть не зважаючи на сувору реальність навколо, у вас залишається в серці місце для добра", "Дякуємо вам за людяність та врятовані душі", "Нехай Господь благословить вас за доброту і милосердя", "Велика вдячність за порятунок їжачка. У вас велике серце", "Ви найкращі. Божого захисту вам", "Бережіть себе, рятівники колючки!", "Хай добро повернеться вам в 1000 разів. Дякую вам, наші воїни", "Ви не тільки наш захист! Найкращі! Дякую! Поверніться живі!" – зазначали українці.

Ви будете здивовані! Вчені шокували, назвавши повсякденну річ, бруднішу за унітаз, кухонну раковину і вкриту фекаліями

вівторок, 6 травень 2025, 18:59

Нове дослідження показало, що пульт від телевізора брудніший за унітаз і більшість із них забруднені фекаліями. Про це пише Daily Star, передають Патріоти України. Вчені виявили фекальні бактерії на 100% пультів для перемикання каналів під час дослідже...

Екологи б'ють на сполох та сперечаються: Чи дійсно з Києва зникли білки та горобці. У Кличка дали своє роз'яснення

вівторок, 6 травень 2025, 18:45

Білки та горобці не зникли з території столиці. Це може підтвердити будь-хто, хто регулярно буває в парках та скверах міста. Але чому тоді киянам трапляється така інформація в інтернеті? На це запитання відповідає Департамент захисту довкілля та адапта...