Українські воїни врятували від смерті їжака, який заплутався у сітці - відео зворушило мережу

Захисники України поділилися в мережі роликом із порятунком їжака. Тварина заплуталася в сітці й не могла вибратися із пастки без людської допомоги. Вчинок військових зворушив користувачів TikTok, передають Патріоти України.

На кадрах боєць ЗСУ показав їжака, що не міг пересуватися, адже його колючки скували елементи сітки, схожої на рибацьку. Інший військовий розрізав "павутину" за допомогою ножа й звільнив тварину, вберігши її від болісної смерті.

"Це цей чувак вісім років "дамбив Бамбас", а тепер рятує їжаків", – пожартував автор відео. У коментарях він пояснив, що такі сітки, ймовірно, люди й чіпляють для того, щоб упіймати диких тварин – до прикладу, зайця чи фазана.

У мережі ролик набрав понад 3000 лайків і кілька сотень коментарів. В останніх користувачі відзначили вчинок воїнів, які попри бойові будні встигають ще й піклуватися про тваринок.

"Як це зворушливо. Навіть не зважаючи на сувору реальність навколо, у вас залишається в серці місце для добра", "Дякуємо вам за людяність та врятовані душі", "Нехай Господь благословить вас за доброту і милосердя", "Велика вдячність за порятунок їжачка. У вас велике серце", "Ви найкращі. Божого захисту вам", "Бережіть себе, рятівники колючки!", "Хай добро повернеться вам в 1000 разів. Дякую вам, наші воїни", "Ви не тільки наш захист! Найкращі! Дякую! Поверніться живі!" – зазначали українці.

В гробниці першої жінки-фараона: На півдні Єгипту виявили запечатані глеки з вином, якому 5 тисяч років (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:30

“Виявлені посудини великі і в хорошому стані збереження. А залишкам вина, знайденим всередині, приблизно 5000 років", - прокоментував знахідку Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту. . Археологи виявили посудини в гробниц...

Колись тут жили черепахи та інші тварини: У Києві повністю висохло озеро (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 23:49

У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України. «Повніст...