Український письменник отримав престижну міжнародну премію

Юрій Андрухович став лауреатом міжнародної премії Віленіци, вручення якої пройде у вересні на заході Словенії.

Юрій Андрухович. Фото:http://report.if.ua

Український письменник Юрій Андрухович став лауреатом престижної міжнародної премії Віленіци, яку вручають у Словенії. Про це повідомили організатори на власній сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Нагородження пройде у вересні під час літературного фестивалю в карстовій печері Віленіца на заході Словенії. Організаторами фестивалю є Асоціація словенських письменників та Культурний центр Віленіца. Як інформують організатори, лауреат отримає премію в розмірі 10 тисяч євро.

Юрій Андрухович готується видати свій новий роман. Нова книжка буде присвячена реальним історіям злочинів та судових процесів.

З архіву ПУ. "Це наша земля, їдь додому": У Грузії побили і закидали камінням росіянина

середа, 23 червень 2021, 2:00

На грузинському гірськолижному курорті Гудаурі близько 30 місцевих жителів побили російського пілота-парапланериста Федора Челишева. Били під соусом «це наша земля, їдь додому». За свідченням очевидців, росіянина били ногами, камінням, по голові і всьо...

З архіву ПУ. А нашим слабо? - Мережу вразила поведінка китайського поліцейського (фотофакт)

середа, 23 червень 2021, 1:00

Поліцейський допоміг старенькому чоловіку перетнути перехрестя, перенісши його на своїй спині. Відповідне відео з камер відеоспостережень у китайській соцмережі Weibo виставила бригада дорожньої поліцій М'яньяна, що у Китаї. Вона описала це відео як "к...